Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a normális huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális huszonéves lányok? Vannak még egyáltalán?

Figyelt kérdés

Lányok 1. típusa: szabad gondolkodású, laza, nyitott, imád bulizni, pasizni, kedvenc témái a szépségápolás, és a celebek. Hetente 2x-3x megjelenik egy buliban, 6 réteg sminkkel, de erre szükség is van, mivel annyi alkoholt iszik, hogy az után szükség van a sminkre, hogy még nőként nézzen ki. A fiúkban a pénzt nézi, esetleg a külsőt, a belső értékek viszont nem számítanak, csak nagyon minimálisan. Még az se nagyon érdekli, ha a barátja megcsalja, bár azért hisztizni szeret, és a lehetőséget nem hagyja ki, de úgy igazából nem érdekli. Főleg azért, mert ő is hajlamos megcsalni a barátját. Nagyon öntudatosak, biztosak abban, hogy ők csinálják jól az életüket, mert majd összeszednek valami gazdag, jóképű fiút, és a barátjuk pénzéből végigszórakozzák az életüket. Illetve bocsánat, mert ennek a típusnak nem barátja van, hanem pasija, ezzel is utalva a kapcsolat szabad, kötetlen, laza mivoltára. Fontos ismertetőjelük még, hogy borzasztóan lenézik az általuk fapin@nak hívott 2. típus tagjait.


Lányok 2. típusa: független, önálló, ambiciózus, munkamániás. Nagyon sokat dolgozik/tanul, már-már annyit, hogy az a kapcsolat rovására megy. Ha ezt szóvá teszi az ember, a válasz az, hogy mindezt azért csinálják, hogy jó munkahelyük legyen, és stabil hátteret tudjanak adni a családalapításhoz. (Bár már olyan választ is kaptam, hogy „te nem érted meg, hogy 21. századi nőként milyen jó érzés anyagilag teljesen függetlennek lenni” Váo.) Számukra a szórakozás netovábbja az, ha elmennek a könyvtárba, vagy sétálnak egyet este a városban (mondjuk ezt érthető is, mivel egyébként ritkán mozdulnak ki este az otthonukból, így számukra ez egy nagyon egzotikus szituáció). Az életük előre el van tervezve, ha olyan fiú jön, aki beleillik ebbe a tervbe, jó, ha nem illik bele, leléphet. Szeretik, ha minden tökéletesnek látszik körülöttük, ők maguk, a barátjuk, a kapcsolatuk. Illetve bocsánat, mert ennek a típusnak nem barátja van, hanem párja, ezzel is utalva a kapcsolat eposzi magasságaira. Fontos ismertetőjelük még, hogy borzasztóan lenézik az általuk plázaribancnak hívott 1. típus tagjait.


És ennyi. Eddig akárhány lánnyal ismerkedtem, előbb-utóbb mindegyikről kiderült, hogy a kettő közül valamelyik típusba tartozik, és ez nekem egyik se kell. Nekem az átmenet kéne, de az egyszerűen nincs! Nem létezik! Most komolyan nekem van túl magasan a léc és lejjebb kéne adni, vagy csak előlem bujkálnak a normális lányok? :( Néha legszívesebben már fel is adnám az egészet. Egyedül a harmincas korosztályban vannak normális felfogású nők, de ők meg max. csak szexet akarnak az én korosztályombeli fiúkkal :(

24/F


2011. szept. 20. 12:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én lány volnék és így sok női körbe bejáratos vagyok, de... az általad leírt 2 típust csak hallomásból ismerem. Lehet azért mert más körökben forgunk, de tényleg megleptél, hogy te is alátámasztod, van ilyen, méghozzá szép számmal!


Üdv! 22/L

2011. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy másik bolygón vagy dimenzióban!...
2011. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik, hogy tökéletes nő. Márpedig te olyat akarsz...(hozzáteszem én is) 22F
2011. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

húúú.hát amúgy nagyon igazad van...én is 30 éves vok...van két gyerekem...örülök hogy nem most kell ismerkednem...

biztos vannak ám normális csajok,csak nehéz találni,de tényleg kevés..ne add fel..az élet megoldja és megtalálod az igazit..

2011. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát én forogtam bulizós körökben, egyetemista körökben, művész körökben (bár ott nem olyan sokat), tudományos körökben (meló miatt), nem tudom, hol van az a más kör, ahol a normális lányok vannak?
2011. szept. 20. 12:35
 6/21 anonim ***** válasza:
Van "átmenet", de nagyon sokan tényleg a két kategória valamelyikébe esik. :S
2011. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jó a szó tesó.Van átmenet,vidéken élek,itt ismerek kb 2db ilyen lányt,egyik a barátnőm.:D22/F
2011. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A másiknak küldd el a telefonszámát:D:D Csak vicc volt:)
2011. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én is vidéki vagyok egyébként, amúgy 1 ilyet én is ismerek, csak ő már nagyon régóta foglalt (nem csoda). Bár újabban már neki is párja van, és néha este 8ig dolgozik, amit utána meséli, hogy mennyire élvezi...

Na mindegy szal már van 3 ilyen az egész országban éljen XD Sőt nem csak az országban mert én külföldön is elég sokat vagyok.

2011. szept. 20. 12:50
 10/21 anonim ***** válasza:

"a válasz az, hogy mindezt azért csinálják, hogy jó munkahelyük legyen, és stabil hátteret"...blabla


Nem nyitnál egy olyan kategoriát is, ahol egy lány azért tanul, mert érdekli a világ megismerése, letojja a karriert és a karrieristákat. És azért foglalkozik az igazi értékeket hordozó művészetekkel, mert érzékenységéhez ezek szólnak, ezek érintik meg.

És keresi az ilyen hasonló emberek társaságát, hogy ne legyen magányos, hogy legyen kivel megosztani gondolatait. Keresi, keresi, boldogan él, majd meghal.

(én is ilyen voltam, amíg éltem)

2011. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!