Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért az elérhetetlen kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az elérhetetlen kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Van egy pasi. Tök kedves és aranyos vagyok vele. Nagyon tetszik, a 2 randink is jól sikerült. Majd közölte, hogy sajnálja, nagyon édes csaj vagyok, de nem tud túllépni egy lányon, aki mindig a fejében jár. A lány tetszik neki, de az a röhej, hogy nem is ismerik egymást, soha nem is beszéltek, a lány rá sem néz, igaz meg sem próbálta még leszólítani. Miért az kell neki és miért nem én, aki ott van? Lehet egyáltalán ilyen, hogy egy idegenért ennyire oda-vissza vagy?

2022. jún. 14. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Hát a leírtak alapján nem is ismeri, fejében felállított egy képet róla a látottak alapján, amit tökéletesre szabott, és a "tökéletessel" nehéz versenyezni.
2022. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Akkor csak számít a külső.
2022. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az kell.
2022. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Finoman közölte, hogy nem. Legutóbi barátnőmnek sem azt mondtam fél év buxás után, hogy ne haragudj de azért jöttem veled össze mert ha ló nincs... Én több diplomás vagyok te szakmunkás és full elegem van a mszegénységedből és a stílusodból. Amúgy a maga szintjén aranyos nő volt, de egy idő után nem bírtam elviselni. Ehelyett azt mondta kibékültem a feleségemmel vele folytatom. Mégis ott vannak a közös kölkök.
2022. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!