Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiaknak mindig az elérhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mindig az elérhetetlen nők kellenek?

Figyelt kérdés
Miért? Tényleg igy van? Ma beszéltem egy 64 éves nővel aki ezt mondta nekem.
2017. jan. 7. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, amennyiben minden úgy vesszük, hogy minden nő elérhetetlen :)



Egyébként nem, én szeretem az átlagos szomszéd lány típust, és szeretem ha az ismerkedésnél a nő is benne van, ő is akarja, nem csak az elefántcsont toronyból kegyet gyakorol, hogy udvarolhatok neki.

2017. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én messze nem voltam elérhetetlen páromnak, azonnal kapott is az alkalmon, és randira hívott. Azóta eltelt egy év, egy percig sem játszottam az elérhetetlent. Mindig vele voltam, ha szüksége volt rám, és támogatom mindenben. Ő hasonlóan támogat, szeretget, ápol, ha beteg vagyok, figyelmes velem...stb. Ha adtam volna az elérhetetlemt, szerintem rég lapozott volna, mert nem arra volt igénye, hogy teperjen valaki után, hanem egy kiegyensúlyozott kapcsolatra.
2017. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2es jól mondja. Kiegyensúlyozott kapcsolatra vágyom, nem pedig elérhetetlen hercegnős játszmára.



Szóval ha az elérhetetlen azt jelenti, hogy az első randin 5 perc után nincs nyelve a mandulámon, akkor lehet elérhetetlen, de ez a "hűvös vagyok a pasival, had gondolja, hogy én nem vagyok kapható" dolog inkább azt eredményezi egy bizonyos életkor után, hogy továbblépek, mert azt gondolom, hogy nem jövök be neki, a hülye tesztelős játékokból meg kinőttem már.

2017. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy lenne, ahogy írod, akkor, egyetlen kapcsolat sem lenne.
2017. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Ezért megint le fognak pontozni de az elérhető nők okkal elérhezőek. Ezt értsd, ahogy akarod :)
2017. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az elérhetetlen nőkkel alapból nem foglalkozom, mivel tudom, hogy elérhetetlenek, így sohase kezdenék egy olyannal, aki csak kelleti magát.
2017. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!