Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnál ahhoz ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ahhoz ha egy pasi autós kirándulós randira hívna és közölné hogy ő hozza a kocsit meg a benzint te meg a kaját?

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 16:07
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
77%

Offos.

Mert amennyiben elmennék kirándulni első randin úgy hogy beülök egy idegen kocsijába (nem túl esélyes) ez a fajta fillérb.szás és maga a tény hogy kaját akar velem csináltatni, instant kirúgás.

Hívjon meg kirándulni, és majd ott eldöntjük hogy fizetjük a büfékben/étteremben/akárhol a kaját, de ez a hozzak kaját azonnali ban. Sorry not sorry 🤷😁

Fillérb.szás a dolog azért, mert a program az ő ötlete, én magamtól nem is mennék kirándulni, szóval engem ne hívjon el senki se kirándulni, se sehova úgy hogy dolgoztatni akar, és hogy ezzel tulajdonképpen közli hogy mennyibe kerül nekem az hogy kirándulni hív. Kis olcsójános. Mindig is lepattintottam az ilyeneket.

2022. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen az ilyen randi sokadik randi. Első randin ne várd senkitől, hogy elmegy veled kocsikázni és még kaját is készít. 40-es vagyok.
2022. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
50%

Hát, én felajánlanám magamtol ha ilyenre hiv hogy viszem a kajat.

Ha meg megse akkor kicsit bunko csak kozolni de ha yzelen mondta hogy 'menjunk el, van autom, azzal ne torodj. Mit szolnal ha piknikeznenk, ossze tudnal dobni par szenvicset'az megint mas

2022. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Ha ő viszi a kaját akkor nem én horgászok.
2022. jún. 16. 02:07
 45/51 anonim ***** válasza:

Leakarod nyűgözni, akkor ne Kékestetőre vidd, hanem Parádsasvárra. Gyönyörű a hely, és ott van kastélyszálló is, amit érdemes megcsodálni.


38-as vagyok.

2022. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

44-es nem az volt a lényeg. Hanem az, hogy a kaja az erdőben is megterem. Pl. erdei szamóca és stb. Csak érteni kell az erdei ehető növényekhez. És a tóban is. De ez csak poén lett volna.


De ha te tervezed a programot, és nem közösen találtad ki vele, akkor elvileg az etikett szerint a kaját is neked kéne vinni. :)

2022. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
A közös randi tervezés ugy megy hogy az egyik mond valamit utána a másik is s így tovább. Ugy tervezni valamit hogy egyik se mond semmit nehogy a másik belekosson igencsak nehézkes.
2022. jún. 16. 08:36
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

47-es te nem értetted amit írtam. A kérdésedben nem volt szó közös randi szervezésről. Egyébként meg ha közös randi szervezés lenne, akkor nem a gyk-n kérdeznéd az embereket, hanem a randi partnereddel beszélnéd meg.


De én úgy értelmezem, hogy unatkozol és mi lenne ha kérdéseket kérdezel.


Ha nem akkor meg ne itt kérdezgesd az embereket hanem kérdezd meg a randi partnered. Ilyen egyszerű. Minden ember különbözik nem fogsz egységes választ kapni, ergo előrébb se leszel.

2022. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

" A kérdésedben nem volt szó közös randi szervezésről. "


Bizonyos körökben ez alap. Nem kell külön mondani. Azt se mondom randi előtt hogy az ég kék lesz.


Itt szinte semmire se fogok egységes választ kapni, miért pont erre kapnék? De nem is egységes válasz a cél.


Ráadásul azt hiába kérdezném meg a randiparneremtol hogy mit szólnának egyes gyakori válaszolók ehhez meg ahhoz, fogalma se lenne. Így ezt tőletek kell megkérdezném.


Ha úgy gondolod hogy te döntöd el ki hol kérdezhet, hát ebben is tévedsz. Majd ha neked engedelmeskedik a magyar néphadsereg, akkor ezt majd megszabhatod, de addig nem.

2022. jún. 16. 10:31
 50/51 A kérdező kommentje:
46 ha erdei szamóca al egész akkor max gyaloghintóval viszlek
2022. jún. 16. 17:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!