Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem, hogy a kiszemeltem túlságosan keveset foglalkozik velem?

Figyelt kérdés
Még csak ismerkedési fázisban vagyunk, de nem érzem azt, hogy mindent beleadna. Amikor találkozunk, akkor minden tökéletes, viszont miután elválunk, szinte mintha nem is léteznék. Nem igénylem a folyamatos csevegést a semmiről, de néha azért jó lenne kommunikálni valamilyen szinten. Illetve gyakrabban találkozni. Próbáltam már erről beszélni vele, de az volt a válasz, hogy ne haragudjak és ne vegyem magamra, mert ő alapból ilyen. De nem tudom, szerintem egy kapcsolatban vagy kapcsolat elején senki nem ilyen ha komolyan érdeklődik. Van értelme ebbe energiát fektetni, vagy inkább jobb ezt mielőbb lezárni?

2022. jún. 15. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy alapból ilyen és ezért nem illetek össze, vagy nem annyira érdekled, akkor meg azért offos.

Voltam én is ilyenben, én lezártam. Én nem küszködök.

2022. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Ha tudnám biztosan, hogy valóban alapból ilyen azt egy fokkal könnyebben el tudnám fogadni, de nem tudom, nekem ez olyan fura. Kompromisszumra hajlandó lennék, de egyoldalú kapcsolatra nem. Az a baj, hogy nem tudom, hogy mire számíthatok, küszködni viszont valóban nem lenne jó és szerintem értelme sem lenne.
2022. jún. 15. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejtem, hogy te vagy a nő? Ne fektess bele energiát. Igaz, hogy a nő dönt, sokkal több a lehetőség nőként, a legtöbb pasi tudja is ezt és bizonyítani akar, hogy ő legyen a befutó. Ha már az elején elhanyagolva érzed magad, akkor vagy nem érdekled vagy tényleg ilyen, akkor viszont nem illetek össze és jobb véget vetni a kapcsolatnak
2022. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenket kell a leginkabb kerulni. Akarjon teged, akarja a kapcsolatot, akarjon veled lenni. Ha nem akar, akkor nem akar.
2022. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3# Csakhogy ez nem ilyen egyszerű hogy válogatunk a piacról, mert lehet hogy csak 1000-ből 1 tetszik. Én is olyan vagyok, ha 1000-ből 1 tetszik, akkor aztán magyarázhatják hogy ott az összes többi, nem érdekel. Hiába szép, hiába gazdag, inkább egyedül maradok. Persze ha fogyasztói szintre emeljük, akkor minden másodikra rá lehet hajtani.
2022. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!