Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy baromi jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy baromi jó pasinak mi az érdekes, a nő, aki mindig vigyorog rá és látja, hogy leesik tőle a bugyija vagy az akinek a tekintetéből semmit sem tud kiolvasni?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly. És itt olyan férfit kell elképzelni, aki tényleg nagyon jóképű és tapadnak rá a nők.

2022. jún. 25. 08:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem minden jóképű bukik ugyanarra a típusú nőre…felesleges általánosítani. Nekem is nagyon helyes a jelenlegi párom tényleg modell lehetne, én csak a 4. randin feküdtem le vele de azt mondta, hogy az eddigi kapcsolati szexszel indultak. Szóval van, akinél nem ettől függ, lehetsz akár könnyen kapható is, lehet akkor is belédszeret. Csináld azt, ami neked és ahogy jó. Ne próbálj meg mást adni, csak hogy megfelelj neki.
2022. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
36%
A 4. randi is elég könnyű nőnek számít. Már nem azért mondom. Gyorsan megvoltál. Egy hét alatt. Én tuti nem szeretnék bele olyan nőbe, akit első alkalmakkor vinni lehet. Az lenne az első gondolatom, hogy mindenkivel így csinálja, ha velem is. Márpedig ilyen nőkkel nincs járás. Legalábbis egy magára valamit adó férfi, olyat keres, akiért tenni is kell és ehhez nem elég 1-4 randi.
2022. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

A kérdéstől elkanyarodva, azért durva, hogy valaki büszke arra, hogy CSAK a 4. alkalommal adta be a derekát.

Velem is volt ilyen, nem azért mondom, de nem hittem, hogy ez nagy teljesítmény.

2022. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

#12

Nálunk a 4. randi majdnem 1 hónap ismeretség után volt és ne legyetek álszentek, a legtöbben ennél hamarabb szokták megejteni a dolgot.

2022. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy meg nem ezen múlik egy kapcsolat. Nővérem 1 hét után lefeküdt a férjével, akivel már 10 éve együtt vannak. Én meg volt, hogy hónapokig várattam valakit, mégse lett belőle még egy éves kapcsolat sem.
2022. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%
Majd elválnak😂 vagy már orrba szájba csalják egymást csak nem publikus
2022. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
14. Az a védekezés, hogy mert a legtöbben ezt csinálják? Attól már szerinted ez a normális?! Ez komoly? Ugyan már. Ezt hívjuk mi könnyen kaphatónak és bocsi, de te is közéjük tartozol. Persze védheted magad, de ez a tényeken nem változtat semmit.
2022. jún. 25. 18:12
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de ki kérdezte a véleményeteket a szexuális életemről?🤣Ha a párom könnyen kaphatónak gondolna, nem velem lenne, vadidegenek véleménye meg nem érdekel.
2022. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én nem akartam arra célozni, hogy könnyen kapható vagy, úgy általánosságban lep meg, hogy ma már 4. randin szexelni az megváratást jelent.

De ettől független nincs a dologgal a baj.

2022. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kollegáim között sok jóképű pasi van. Kikkel mennek el? Akik helybe jönnek. Lehet csak 1x, de 20 megy a helyükre. Semmi energiát nem fektetnek a csajozásba.
2022. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!