Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem nem lennék még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem lennék még egy normális férfi mellé sem érdekes. Te sem választanál egy ennyire unalmas lányt? Teljesen selejtnek érzem magam

Figyelt kérdés

Nincs hobbim, nem sportolok. Nem járok el otthonról amióta véget ért a legutóbbi kapcsolatom ami másfél éve volt. A régi barátaimmal is kb 2 éve nem tartjuk a kapcsolatot. Itthonról dolgozok, nem ismerek meg új embereket közben. Introvertált vagyok egyébként is. A szüleimmel élek, jelenleg 24 éves vagyok, most tanulok csak főzni. Érettségim nincs csak egy szakmunkás képesítésem. Az alakommal sem vagyok kibékülve, nem vagyok túlsúlyos de vannak részek ahol túl sok mindent lehet fogni.. nehezen teremtek új kapcsolatokat. A fél családom nem szeretne velem kapcsolatot tartani. A másik felére is csak ímmel-ámmal tudok számítani. Nem történik velem semmi izgalmas, én is mérhetetlenül unalmasnak tartom magam. Nem tudom ebből az állapotból hogyan lehetne felállni, mert igazából nem ilyen életre vágyok.

Neked sem lenne ilyen lánnyal kedved ismerkedni igaz?



2021. febr. 20. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén?Nem unalmas vagy kicsiszívem,hanem lusta.Tanulhatnál,sportolhatnál,kereshetnél hobbit,ismerkedhetnél,de baxol megmozdulni,mert így kényelmesebb.Ráadásul magadnak sem akarod beismerni a dolgot,ezért ráfogod,hogy te alapból ilyen vagy.
2021. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

,, Nem tudom ebből az állapotból hogyan lehetne felállni, mert igazából nem ilyen életre vágyok. "


Akkor az első lépés az, hogy fogalmazd meg, milyen életre vágysz és tedd meg az afelé vezető úton az első lépést!

2021. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Nincs veled semmi gond, cicus. Mi az ami érdekel?
2021. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Hidd el ez senkit sem érdekel.

Jó nő legyél az a lényeg.

2021. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha így akarod érezni, hát érezd. Ettől függetlenül simán lesz olyan pasi, aki rád startol. A környezetemben van pár lány, aki ezt a panaszáradatot simán letolja bárkinek... És lám, mindnek volt már pasija. Úgyis lesz, aki téged akar.

Nem keresek kapcsolatot, de ha gondolod, akkor írhatsz bővebben is, mert annak valami oka van, hogy ennyire negatívan nézel magadra.

2021. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy a 4-es írta, az a lényeg, hogy jó nő legyél. Én sajnos nem nyertem a genetikai lottón, sz*r nő vagyok + mellé kb. ugyanilyen unalmas. Na, egy ilyen már tényleg nem kell, lassan egy évtizede vagyok full érintetlen, előtte is, ami volt... inkább hagyjuk.
2021. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
sok ferfi van, aki ugyanilyen. sok unalmas ember el parkapcsolatban.
2021. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én például jobban szeretem az "unalmas" lányokat, mintha állandóan mehetnékje lenne, meg villogni akarna a közösségi médián, hogy neki milyen jó az élete.


Nekem egy kapcsolatban az a fontos, hogy nyugalmam legyen a nő mellett, becsüljük meg egymást, és fogadjon el úgy ahogy vagyok.

2021. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az eddigi párjaim is hasonló kaliberűek voltak mint én, sőt, az eddigi barátnőim is. Viszont amióta velük nem tartom a kapcsolatot csak olyanokba botlok akiknek hihetetlenül izgalmas az eletük, nagyon sok barátjuk van, mindig mennek valahova, házi bulikat tartanak, mindenkinek párkapcsolata van, és akik irántam érdeklődtek azóta nekik is hasonlóan sokkal izgalmasabb az életük. Mint ha azóta valahogy nem olyan nyugis emberek találnának meg. Én viszont ezekhez kevésnek érzem így magam ezért sem folytattam tovább azokat a bizonyos ismerkedéseket. Úgy is mindenki halál unalmasnak fog látni meg magammal sem vagyok kibékülve
2021. febr. 20. 20:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene elutasítanod az izgalmas embereket sem. Miért baj az, ha valaki valami pluszt visz az életedbe? Itt nem egy bulizós személyre gondolok, meg akinek millió barátja van. Ha valakinek van valami izgi hobbija, űzhetnéd vele például. Új dolgokat próbálnál ki. Csak ki kell picit mozdulni a komfortzónából néha. :)

Én például nagyon szeretek túrázni, bicajozni. Viszont mióta nincs párom, kevesebbet csinálom, mert alig van 1-2 barátom, aki hasonló beállítottságú és el is jönne velem. Viszont nem is utasítanék el "unalmas" pasit, ha ő csak azért ül otthon, mert nincs kivel kikapcsolódnia. Ha ő szívesen velem tartana ezekre a szabadidős tevékenységekre, akkor miért ne?

2021. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!