Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak végül miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak végül miért a vihogós plázacicákat választják ki?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, ha egy nő kicsit komoly arculatú már nem mernek odajönni vagy tökölődnek. Most a héten ez már a második eset, hogy kinéztem valakit magamnak, el is jutottunk a flörtölésig, de valami okból kifolyólag mindkettőt leszedte, felszedte előlem egy-egy szőke plázacica. Itt most edzőteremről van szó és nem egy könyvtárról. Nem tudom, hogy máshol is ez megy-e. De ha máshol nem, akkor inkább máshol próbálkozom. Csak nem tudom, hogy rossz helyen próbálok ismerkedni vagy csak simán elbénázom és nem vagyok elég rámenős. Magamról annyit, hogy sportos, magas, barna hajú kicsit szolidabb, kedves arcú nő vagyok, tehát nem egy ilyen mindig vigyorgó, top cuccokba és full sminkbe vonuló trendi bige. És nem top alfahímeket néztem ki, hanem ilyen szolidabb, de magas srácokat.

2022. jún. 26. 15:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%

A kérdés kb így anonim kép nélkül továbbra is, az a szint hogy elmentem boltba , volt egy fekete és egy fehér cipő , fehèret vettem meg.


Miért pont a fehéret ?

Kényelmesebb , jobban tetszett


Anonim fórum fantázia világ


#4 voltam

2022. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16%

Szóval te király vagy, azok meg csúúúnya gonosz csajok voltak és a csúúúnya gonosz férfiaknak nem te kellettél.

Igazából a férfiak simán egy olyan kategóriájú nőt választanának, amilyennek leírtad magad, csak te nem vagy ilyen. Valószínűleg elmenekültek a lenéző, nagyképű stílusod elől életvidám, teljesen átlagos és normális lányokhoz.

2022. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

12. Baromság, amit írsz. A leírás alapján nem is beszélt velük egyáltalán. Csak flörtöltek, ami valószínűleg szemezést takart és mosolyt.

Viszont én úgy gondolom, hogy ezek a lányok valószínűleg gátlástalanabbak és simán odamentek a faszikhoz, Te pedig nem.? Szerintem és egyébként ez ígyis van rendjén. Nem a nőnek kell kezdeményezni, az ugyanis egy normális férfit esetében könnyű célpontot takar. Nekem férfiként nem tetszene, ha el akarnák tőlem venni a hódítás örömét. Bár lehet sok férfinek tetszik, ha egy nő kezdeményez. Nekem pont nem. Bár azt tudom, hogy edzőteremben ez nagyon megy. Én is járok és mindig rácsodálkozom erre a jelenségre.

2022. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
14. Soha nem váltottam velük egy szót sem, csak láttuk egymást többször is. Csak mosolyogtunk egymásra mindig, mikor találkozott a tekintetünk. Az egyik csaj már úgy vettem ki, hogy ismerte valamennyire a srácot, a másik szerintem nem.
2022. jún. 26. 18:53
 15/23 anonim ***** válasza:
80%

Azért van a magát túl komolyan vevő karótnyelt picsa és az üresfejű plázacica között is átmenet. Pontosabban egyik példány sem túl intelligens, csak az egyik elhiszi magáról, hogy az, a másik meg nem.


Egy tényleg intelligens nőnek van humora, laza, tudja kezelni a poént akkor is, ha az félremegy, nem vág pofákat más szórakozása közben, nem javít bele mások megnyilvánulásaiba azért, mert a kis húgy lelkének túl kemény volt az adott dolog. A férfiak (és igazából az értelmes nők is) szívesebben vannak egy olyan ember közelében, aki nem feszélyező hatású. És igen, ilyen szempontból ha már ésszel nincs megáldva a drága, inkább legyen egy nevetgélős cuki plázacica, mint egy morcos kis hópihe.

2022. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13%

Na, megjöttek a negatív incel fiúkák, akik örülnek, ha van kibe belerúgniuk. Még jó, hogy komplett pszichológiai elemzést nem írtok a kérdezőről úgy, hogy nem is láttátok még.

Örülnétek, ha egy ilyen lány visszaköszönne nektek, maradjunk ennyiben.

2022. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%

16

Főleg, hogy nő vagyok. Nem mindenki incel, aki nem bírja ezt a nőtípust. Nekem sem szimpatikus.

2022. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%

Mondtad ezeknek a szép szál legényeknek, hogyha 3 másodpercnél tovább tartja a szemkontaktust veled, vagy visszamosolyog rád, onnantól ő a tiéd?

Ja nem, mert ahhoz hozzájuk kellett volna szólni.


Legyél rámenősebb, azok a lányok azok voltak és megkapták a pasit, akit te csak nézegettél.

2022. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
28%
16. Elég ostoba nő vagy. Már bocs. Semmit se tudtok a kérdezőről és itt elemzitek, hogy milyen ember. Gratulálok. Ezeket hívják a férfiak buta HP-nak
2022. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
34%

19

Lehet, hogy semmit sem tudunk róla, nekünk legalább nincs olyan problémánk, hogy elmondjuk mindennek és minősítgetjük a nálunk életképesebb nőket. :D

2022. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!