Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan van olyan fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan van olyan fiú, akinek bejön, ha egy lány elérhetetlen? (Vagy annak mutatja magát)

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy muszáj hogy egy lány rámásszon a fiúra, de azért "elérhetetlenséggel" TÉNYLEG el lehet érni valamit?! Nem próbálnám ki, csak nem tudom eldönteni, hogy hülyeség-e...
2010. szept. 20. 14:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ember, ha nem vagy elérhetetlen, akkor még is hogyan érjen el? Hogyan közeledjen feléd. Úristen. Honnan szedted ezt a baromságot?:D
2010. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Szóval nem igazán jön be szerintem senkinek sem.
2010. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

jah szerintem sem...

Amúgy elsőnek: biztos érted amit írtál?

amúgy innen a többi kérdésből, női magazinokból meg minden ilyen hülyeségből meg a barátnőm is ezzel jön, te tényleg milyen hülyeség már...

2010. szept. 20. 14:35
 4/26 A kérdező kommentje:
szóval szerintem sincs értelme, csak esetleg itt valaki felvilágosíthat hogy mégis van, mert én se vagyok tévedhetetlen.
2010. szept. 20. 14:36
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

mindannyian tévedtek

egy határig az kifejezetten jó dolog

sok fiú szereti a kihivásokat.

én is

2010. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én játszottam az elérhetetlent, a férjemnél,2 hét után engedtem,hogy megcsókoljon először,és mint látod nem hülyeség.

Amugy nekem is volt egyéjszakás kalandom,de nem hinném,hogy a pasik többre néznek egy olyan nőt aki rögtön szétteszi.

2010. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Legyél majdnem elérhetetlen. De ez a fiúkra igaz, a nőkre nem, mivel a fiú hamarabb keres mást.
2010. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
hát dehogynem van érteléme. ha egy nőt nehéz elérni, akkor kihívás, a kihívás pedig jólesik az egódnak...ha a végén tényleg nem sikerül megszerezni, az persze kudarc, de ha sikerül, akkor az egy sikerélmény....hódítás, tudod. minél nehezebb valakit "megszerezni", annál nagyobb a sikerélmény, ha végül sikerül.
2010. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Aha, ez érdekes... kösz az értelmes válaszokat :)
2010. szept. 20. 14:42
 10/26 anonim ***** válasza:
Ez inkább a Nőkre jellemző, Ők ugyanis hiába, hogy nem vallják be, a tökéletes férfit keresik és azt ugye tudjuk, hogy nincs.
2010. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!