Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért futok bele szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért futok bele szinte mindig ugyanabba az embertípusba párkeresésnél?

Figyelt kérdés

Egy ideje már párkeresősdit játszom, most már abbahagyom, mert lelkileg teljesen lehúz az egész.

Folyamatosan ugyanaz a probléma s kezdem azt hinni, hogy bennem van a hiba és valamiért én ezt érdemlem.

Legutolsó eset: találkozunk, tök jó, figyelem, szeretet, aztán ennyi, nem jelentkezik. Volt aki második randira nem jött el. Volt aki elhívott aztán eltűnt.

Belefáradtam őszintén, érdekel másnak is a véleménye.



2022. júl. 4. 21:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de nem lehet, hogy valami hiba van Veled is?
2022. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%
Most húzz jobbra olyanokat, akiket eddig nem, de amúgy talán kategóriába esnek, és menj el velük randizni is. Úgy tűnik, hogy nem jó körben nézelődsz.
2022. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#1 de mi?
2022. júl. 4. 21:48
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Olyanokat választasz valószínűleg, akiknek több opciója van. Ezért van nálad jobb, úgyhogy lapát leszel.


A másik esélyes lehetőség, hogy az első randin nagyon taszítod őket és menekülnek. Hogy ez mi miatt lehet pontosan, azt neked kell tudnod, de pl. a panaszkodás, nyávogás, önző viselkedés, férfias viselkedés gyakori ok.

2022. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nagyon kategorizálod a jelölteket és csalódsz,de a saját döntéseid miatt csalódsz így végülis mindíg.Nem?
2022. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
3, hát én nem tudhatom. Csak mivel mindig történik valami oka lehet.
2022. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt senkivel semmi baj. Az eroltetett parkereses a baj. Tudnek rola meselni. Miota nem csinalom.. miert.. stb..
2022. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nagyon beleélem magam, nálam a figyelem=szeretet, és ha kapok akár egy kicsit is az nagyon addiktív.

Lehet sokadik opció vagyok, de általában nekem is vannak/voltam opcióim, és kivétel nélkül megkapom a randin és utána is, hogy mennyire ilyen meg olyan vagyok.

2022. júl. 4. 21:56
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megtortenik veled, az benne van a pakliban. Ha ketszer, az balszerencse. Ha tobbszor, akkor pedig te valtod ki ezt beloluk. Az onvizsgalat csodakra kepes.
2022. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ezért nem is erőltetem, eddig tetszett az egész pörgés, most már őszintén csak elvesz belőlem
2022. júl. 4. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!