Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az életen, sorson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az életen, sorson múlik az hogy valaki mennyire sikeres a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Vannak akik mindig találnak párt, pár hétnél nincsenek tovább egyedül, van aki meg évekig vagy akár sosem talál társat.
2022. máj. 6. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A legkevésbé sem. Inkább a rátermettségen, azon, hogyan tudod tálalni magadat de legfőképpen a magas szintű társas (emberi kapcsolati) intelligencián + szexuális kisugárzáson.
2022. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
A kinézeten múlik, hogy ki mennyire ***sikeres*** a nőknél/férfiaknál. Az pedig a vak szerencsén múlik, bár, tudományosan nem fogom tudni alátámasztani, van az a mondás, hogy szép embereknek általában szép gyerekük is lesz.
2022. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
#2: Ez ilyen kizárólagos formában értve egyszerűen hazugság.
2022. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rajtad múlik. Sors nem létezik, az élet meg előbb volt itt mint te.
2022. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Abban az értelemben igen, hogy milyen génállománnyal (adottságokkal), milyen környezetbe születsz. Lehet ezt a végtelenségig tagadni, de nagyon nem mindegy... Szarból nem lehet várat építeni. És az is egy jókora ostobaság, hogy miután a 18-at betöltötted, onnantól már minden csak rajtad múlik, nem "mutogathatsz" a szüleidre/gyerekkorodra, mintha nem határoznának meg alapvetően kb. mindent...
2022. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3


Inkább valóság. Bár ha a húrelmélet (string theory) valóban igaznak bizonyul, akkor a feltételezett kvantum gravitáció egyik jellemzője/tulajdonsága, hogy az univerzum nem más mint egy holografikus "projekció" és akkor még akár azt is mondhatnád, hogy hazugság, amit mondtam :D.


[link]


𝐷𝑖𝑠𝑐𝑙𝑎𝑖𝑚𝑒𝑟: 𝑓𝑒𝑛𝑡𝑖 𝑑𝑒𝑓𝑖𝑛𝑖́𝑐𝑖𝑜́ 𝑛𝑎𝑔𝑦𝑜𝑛 𝑝𝑜𝑛𝑔𝑦𝑜𝑙𝑎, 𝑒𝑙𝑚𝑒́𝑙𝑒𝑡𝑖 𝑓𝑖𝑧𝑖𝑘𝑢𝑠𝑛𝑎𝑘 𝑒𝑧𝑧𝑒𝑙 𝑛𝑒 𝑗𝑒𝑙𝑒𝑛𝑡𝑘𝑒𝑧𝑧 𝑖𝑛𝑘𝑎́𝑏𝑏.

2022. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És mi van azokkal, akiknek derékba tört a karrierjük egy baleset vagy betegség kapcsán? Mindent megtettek, mégis egy sajnálatos véletlen folytán másképp alakult az életük. Én hiszek a sorsban, de az is tény, hogy rajtunk is sok minden múlik.
2022. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem létezik semmilyen sors, meg ilyen butaságok...

Mikor 500%-ot tettem bele abba, hogy barátnőt találjak, akkor sem segített a "sors", meg a hasonlók.

Mikor már letettem róla, és feladtam, akkor sem segített...

Soha nem segített semmi ilyen, pedig régen én is hittem benne, hogy hátha nekem is legalább egy picit valaha segíteni fog. De semmi...

2022. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Ronda nőkkel is próbálkoztál vagy csak szépekkel?

2022. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért egy kis rasegites nem árt. Öcsémnek sokáig nem volt barátnője. A baráti köre fiúk a volt munkahelye 95% férfiak. Konkrétan meg nem is tett érte, hogy legyen. Közben mondta, hogy nem banna ha lenne barátnője de O nem szerencsés típus. Ahol most dolgozik többségben nők vannak. Ez meghozta a szerencséjét. Egy szerintem szép lány felszedte! Már két hónapja van barátnője!
2022. máj. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!