Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevállalnátok ezt a korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok ezt a korkülönbséget (lányok)?

Figyelt kérdés

Én 19F (gondolkodásban, kinézetben 21-22-nek tippelnek) ő 23N, tetszem neki kívül-belül, ő is nekem.

Még nem mondtam meg neki a koromat :$

Elmondjam neki az igazat vagy füllentsek, ha már csak egy éjszaka erejéig is vele lehetek, már elégedett lennék. :)


2010. szept. 20. 21:45
 1/4 Holdtündér ***** válasza:
60%
Ne hazudj. Akár több is lehet belőle és nem valami kellemes dolog hazugsággal indítani egy kapcsolatot.
2010. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
60%
szerintem mond el,jobb ha tisztába van vele.ha tetszel neki meg minden akk nem fogja zavarni
2010. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Timi: ) ***** válasza:
87%

Én nem vállalnám be...

Mondd el a korod,mert ha kiderül,hogy hazudtál szóba sem fog állni veled utána.(ha tetszel neki,nem fogja zavarni a kor,nem vagy gyerek)

23/L

2010. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha te már egy éjszakával is elégedett lennél, nem érdemled meg
2010. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!