Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha valami izgalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha valami izgalmas programot találok ki első randira, akkor bevállalnátok úgy is? --> lent

Figyelt kérdés

Úgy is, hogy sajnos nem lehet egykönnyen kiszállni belőle?

Gondoljatok olyanra, ami tetszik nektek is, kihívás és különleges, de ha nem jönnénk be egymásnak, akkor beletellik egy vagy két órába, mire leléphetünk egymástól.

A körülmény: kívül-belül szimpatikus nektek a lány (netes társkereső, másfél hónapos levelezés és telefonbeszélgetés), tehát nagyon nagy meglepetés nem érhet (mindenben teljesen őszinte voltam).

A külsőm elég jól ismeri. Tudjuk, hogy akár egy órán át is el tudunk beszélgetni, mert nem egyszer tettük már ezt. A főbb dolgokat is tisztáztuk magunkról, ami normál ismerkedésnél az első két randit biztosan lefedi.

Csak épp ez lenne az első, hogy személyesen is találkozunk. Szerintem kicsi az esély rá, hogy csalódjon bennem.

Mindig rám hagyják, hogy kiválasszam a helyet és a programot (mivel ők jönnek hozzám).


Azt ne írjátok, hogy kérdezzem meg tőle, mert pillanatnyilag egy képzeletbeli férfi az illető. Most épp szüneteltetem az egész online társkeresést. Viszont eszembe jutott valami, amit a következő alkalommal elsütnék. Legyen elég a körülírás :)


2011. jan. 26. 03:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben, ha minden úgy van, ahogy írod, valószínű bevállalnám. Butuska kérdés.
2011. jan. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Tudjuk, hogy akár egy órán át is el tudunk beszélgetni, mert nem egyszer tettük már ezt. " Egy egész órán át? Aztakutyamindenit! Mi sokszor 8-9 órán keresztül beszélgettünk msnen, amikor nem tudtunk találkozni. És ezt minden nap. Na mindegy.


A randival szerintem nem lesz probléma. Ez nem olyan komoly dolog, úgy értem, ha esetleg mégsem jöttök be egymásnak akkor is el tudtok még tölteni pár órát egymás társaságában, max. kellemetlen lesz. De ki lehet bírni, senki sem halt még bele ilyesmibe.

Amúgy pedig ha úgy van, ahogy írod nem kell ettől tartanod.

De nem tudom ezt miért nem kérdezed meg az illetőtől. Nincs ebben semmi, viccesen meg lehet kérdezni és minden rendben.

2011. jan. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!