Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemennétek komoly kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek komoly kapcsolatba olyan nővel, akinek ellenérzései vannak a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Pl. azt gondolja, hogy a férfiakat át kellene nevelni már gyerekkorban, hogy ne is merészeljenek seggrepacsizni, mellet fogdosni már kiskamaszként sem, ha kiderül ilyesmi, akkor hangsúlyosan meg kell büntetni, és a kislány kora ribis viselkedése soha nem is említhető, a felelősségét és az ő félrenevelését még említeni is tabu.

Azt is gondolja, hogy a férfiak nagyobb veszélyt jelentenek rá általánosságban, mivel sokkal többet gyilkolnak, erőszakolnak, verekednek, mint a nők.

Soha nem vállalná a teljes házimunkát, főzést.

Állítása szerint a (szerinte) normális férfiakkal semmi baja nincs, tiszteli őket.



2022. júl. 7. 13:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen egyetértek vele, én is ugyanezen az állásponton vagyok. És tényleg nem jelenti, hogy utálnánk a férfiakat. A paraszt, ősember típust, akik a szexuális zaklatást nem veszik komolyan, és még saját magukat sem tudnák ellátni, és mocsokban élnének, ha valaki nem takarítaná ki a retket alóluk. Az ilyen típust ki ne utálná?
2022. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

2 gond van, ahol nekem bűzlik sajnos az egész.


1. A 14 év körüli fiúk akkor kezdenek bekanosodni, és mellé éretlenek, azért pacsiznak az osztálytársnőik fenekére. Így van évezredek óta és nem akarnak bántani senkit. Szerintem az erőszakos átnevelés nagyobb trauma, mint az, hogy a lányokhoz hozzá nyúlnak 1-1 intimebb helyen a kortársaik.

Olyan bélyegeket kapnak, hogy zaklatók, leendő szatírok, bunkó paraszt senkik, közben pedig kanosak és érzik a késztetést, szóval jó recept, hogy iszonyatos bűntudatuk és énképzavaruk legyen, és egy idő után már közeledni se merjenek.


2. Én is voltam tini, és jól emlékszem a dolgokra.

Kb. 4 típusú lány volt.

1. A megszállottan prűd, vonalszájú, befeszült, örökszűz típus - Őket érte atrocitás: nevettek rajtuk.

2. A normális lányok. - Őket semmilyen atrocitás nem érte.

3. Az alapvetően normális, de kicsit ribis, amolyan "belevaló" csaj. - Őket sem érte komolyabb atrocitás, inkább mindenki sorban állt náluk, fantizáltak róluk. Ha néha le lettek tapizva, az nem tűnt úgy, mintha zavarná őket.

4. A ribis viselkedés mellé nagyon buta, esetleg 0 szociális érzékkel rendelkező, iszonyú gáz lányok. - Őket érte a legtöbb atrocitás, róluk keringtek a retyóban szopós, tesiöltözőben ujjazós sztorik, ők voltak ócska qrvának nevezve és az ő testük volt köztulajdonként kezelve. Kivétel nélkül tehettek róla, megdolgoztak a "hírnévért".


A lány azt állítja, hogy ő a 2-es típusú lány, de a 4-esnek járó bánásmódot kapta tiniként. Szerintetek?

2022. júl. 7. 15:47
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
#12 nagyon fura. A 4 éves fiam már megtanulta, hogy nem nyúlunk máshoz, pláne akkor, ha kéri, hogy ne. Nem is tudtam, hogy 4 évesen már a tinik fölött van értelmi szinten. Mik vannak…
2022. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
#12 a tinifiúknak is meg kell tanulni, hogy kulturált ember nem csapkodja más seggét, max ha azt akarja, hogy neki is beverjenek egyet. Azon gondolom erősen meglepődnének. És a tinilányok pedig nem szexuális tárgyak a tinifiúk használatát eszközei, akiken kiélik a hormonjaikat. Emberek. Oké? Nem tárgyak. Emberek. Úgy is kell velük viselkedni.
2022. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Fú bazdmeg, veled van a baj, nem a lánnyal. Te komolyan azt mondod, egy tinisrácnak több joga van egy lány testéhez, mint magának a lánynak? Tiszta beteg vagy.
2022. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%

Szóval szerinted jogos hogy egy tizenéves fiú lányokat fogdos, az viszont nem, hogy ezért a nő azt gondolja, hogy a férfiakkal jobb óvatosnak lenni?

Szerintem nem kell azon agyalnod hogy megéri-e összejönni vele, mert úgyis elhajt a francba nemsokára...


Amúgy meg annyira nem értem a fajtádat. Szerinted az hogy valaki nem szereti a tahó proli viselkedést, azt jelenti hogy az egész férfi nemet gyűlöli, mintha a tahó proliságtól lenne férfi a férfi.

2022. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Tetszene ez a fajta hozzáállás, tuti helyre tudna tenni sokmindenkit.
2022. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
94%

Huhh, hát nem vagytok egy szinten, nem illetek össze. Remélem időben rájön a nő, és nem húzod az idejét.

Én is így gondolkodom, ahogy ő. Van párom, olyan, aki szintén elítéli a nők elleni abúzus bármilyen formáját.

2022. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!