Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy néz rád illetve hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz rád illetve hogy viselkedik veled egy pasi, ha komolyan érdeked és hogyan, ha nem?

Figyelt kérdés
Főleg a tekintet része érdekel. Ez elárul valamit vagy az semmit és inkább a viselkedés a meghatározó?

2022. jún. 16. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Akit kevésbé érdeklek az soha nincs zavarban, kímért, kedvesen mosolyog, a szerepéből soha nem billen ki, nyugodt, higgadt a beszédritmusa, nem akar vetíteni nagyzolni, nem meggyőzni akar, hanem átpasszolja néha a témákat is az irányítását is, megfigyel meghallgat, hozzáfűz, tekintetével simán tartja mindig a szemkontaktust, nem néz félre pillanatokra sem, kicsit olyan érzésed is kezd lenni mintha "vizsgáztatna", mintha neked kellene neki megfelelni, és nem fordítva. Így érzed te adsz az egészbe többet bele, viazont ez mellett magyon jo beszélgetőpartner is, oldott nem szorong, igy nevetni is lehet vele.

Nem vitázik, ellenvéleménye szinte nincs is.


Azt hiszed tetszel neki, de ezt csak érzed, megmagyarázni nem tudod miből látszana. Kialakul benned szimpátia.


Tul precíz, tökéletes.

2022. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Itt a 3.válaszolo jol leírta milyen az aki csak arra megy

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2022. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy mosolygott rám, mintha nagyon oda lenne értem. Meg mint, aki nagyon érdeklődő lenne. Folyamatosan nézett és vigyorgott, akkoris miután befejeztük a beszélgetést. De ez egy jóképű pasi. És azzal szólított meg a fitnessben, hogy hogyan vagyok, rég látott. Már előtte is beszéltünk régebben pár szót. Most elkérte a számomat. Kicsit zavarban voltam és láthatóan ezen is nagyon mosolygott. De nem az én korosztályom. Én 22 éves vagyok, Ő 35. És nem igazán tudom, mi a szándéka.
2022. jún. 16. 21:00
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Valszeg nem a nagy őt keresi egy fittnestermi huszasban a teremben..
2022. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
Sehogy, nem tudod megmondani. A zavarban létet is meg tudják játszani, egy pasi nagyon rövid idő alatt el tudja dönteni, h komolyan érdekled vagy nem. Onnan tudod egyedül eldönteni, hogy ő kezdeményezi az ismerkedést, majd az elköteleződést.
2022. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem a tini pátkapcsolatok topik, cica...
2022. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy hosszabb folyamat, amíg kiderül, mennyire érdekled. Ismerd meg, találkozz, vele és látni fogod, mennyire lesz kitartó.
2022. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben is produkálta minden jelét az őszinte tetszésnek: rengeteget mosolygott mikor beszéltünk, de nem az a mű, mégha vissza is akarta fogni se tudta.., néha mintha zavarban lett volna, véletlen összenézés mosolygással, kedvességek, mély tekintet a szemembe..


Aztán egyszercsak elvágták a dolgot, majd bejelentette hogy megházasodik. 🤣 lehet csak max rövid fellángolás volt és elmúlt nála, passz, ezt a szitut azóta sem értem.


Lényeg a lényeg, a szándékot nem tudod a tekintetből levonni, hogy komolyan is akar valamit… csak a vonzalmat és hogy tetszel-e neki. A többi már mind a cselekvésén, viselkedésének múlik.

2022. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki meg akar dugni, akkor is kezdeményezhet ismerkedést
2022. jún. 16. 22:00
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

“hogy komolyan is akar valamit…”


Ezt is írtam.. az csak a viselkedesebol fog kiderülni, hogy csak dugni akar veled vagy mást is.

2022. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!