Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem laposak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem laposak a beszélgetések?

Figyelt kérdés

Csak szerintem nagyon ritka manapság az, hogy bőbeszédű, érdeklődő beszédpartnerre találjon az ember? Szinte mindenki, akivel ismerkedni próbálok, ilyen "ok cs" kategóriájú hozzászólásokat produkál, sokszor úgy érzem, hogy kizárólag én adok bele bármit is a beszélgetésbe. Olyan válaszokat adnak mindig, amikkel nem lehet továbblendíteni a beszélgetést, én pedig folyamatosan hozom fel az új témákat, hogy ne haljon ki a beszélgetés, de ők csak a tipikus "aha" meg "az jó" színvonalt produkálják.

Ennyire válogatós lennék?



2022. júl. 7. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én ezt tapasztalom, megpróbálok felhozni más témát, mert azt gondolom, hogy az eredeti nem érdekli a másikat. Néha bejön, néha nem.
2022. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Hiába próbálok, általában 10 téma után is ugyanott tartunk.

Mert nyilván egy-két alkalommal még semmi baj, előfordul, mindenkinek vannak kevésbé aktív napjai. De sokadjára már furcsa.

2022. júl. 7. 21:19
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ők is akarnak ismerkedni? Pl. játszótéren én nem szeretek beszélgetni senkivel, ha valaki megtalál, udvariasságból mondok néha egy-két ahá-t és remélem, h hamar feladja. 🤷‍♀️
2022. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismered ezeket az embereket? Nem lehet, hogy nem jó közegben mozogsz? Én nem igazán találkozom ezzel a jelenséggel.
2022. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen beszélgetések, és kivel? Van aki írásban/szóban kevésbé beszédes.
2022. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Internetre írnak ki "barátkozzunk" jellegű kérdéseket, rájuk szoktam írni.
2022. júl. 7. 21:29
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, ez akkor van, mikor a másik totál szarik az egészbe, csak unatkozik, vagy egyéb okok miatt nem küld el a fenébe.
2022. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk ha te magad jó és érdekes beszélgetőpartner lennél, már akkor nagyban javulna a helyzet. Sokszor csak elő kell hozni az emberből.
2022. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ahhoz is két ember kell. Az alap egy olyan vevő, aki kihozza az adóból a dinamikus társalgót, nem pedig elunja mellette az életét is, mert annyira érdektelen, hogy az már fáj.


Kérdező: ugyanezt tapasztalom. Unatkoznak, mint ahogy a 7-es írja. Szórakoztassa őt minél több ember, az a lényeg, aztán aki számára érdekes, azzal jófej, aki meg valamiért nem, azt leszarja. Idejét nem tudom, mikor beszélgettem egy jót, pedig itt és társkeresőn is régen nagyon kellemeseket tudtam.

2022. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd magukról az embereket. A legtöbben szeretnek magukról beszélni és örülnek ha valaki meghallgatja őket.
2022. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!