Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek elrontottam vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek elrontottam vagy van még esélyem?

Figyelt kérdés
Az az érzésem hogy tetszek egy lánynak és ő is tetszik nekem. Egy iskolába járunk, de nem egy osztályba de azért beszélgettem már vele de rajtunk kívül más is volt ott. Én már régóta oda szeretnék menni hozzá beszélgetni és ő is. Összetalálkoztam vele az utcán de nem voltam olyan állapotban hogy beszéljek vele, így csak elsiettem mellette, mint ha nem venném észre. Ez most volt így harmadszorra. Szerintetek azt hiszi hogy el akarom kerülni őt és nem érdekel engem vagy van még esélyem?

#beszélgetés #szerelem #köszönés #tetszik #megszólítás.félreértés
2018. jan. 15. 20:48
 1/1 anonim válasza:

Szerintem mindenképp szólítsd le, lehetséges hogy azt hiszi, hogy e akarod kerülni, ha mar háromszor is elsiettél mellette. Bizonyitsd be neki hogy tetszik, legalább meg tudod ő mit érez.

Ha nincs tul késő, és tenyleg tetszel te is neki, hidd el, örülni fog ha megszólítod :)

2018. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!