Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lassan 16 éves leszek, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 16 éves leszek, és még kisfiús fejem van. Mikor kezdek el átalakulni?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, így a fiúk között majdnem a legalacsonyabb az osztályban :( de a testalkatommal szerencsére nincs baj. A fejem kicsit nagynak mondható. (másnak is van ilyen problémája? :P) Ez kompenzálódhat majd a jövőben?
2010. szept. 21. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Még lehet nagyobb.
2010. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Változó korban vagy! Bőven van idő a fejlődésre! :)


E.

2010. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 17 vok ... arcom szőrös mint a majmoké .. xD azt mégis kisfius az arcom(mások szerint)
2010. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:
63%

18 vok:D és vállig érő hajam van:D állitolag lányos arcom van XD 18/F nemtom ,eddig a barátnöim nem panaszkodtak ezért:D

De van olyan ,h bemegyek haverral ékszer üzletbe :D azt azhitte a tulaj ,h csaj vok XD na mind1:Dtudom ,h nem tartozik ide.....de elmondtam:D

2010. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
"Vegyé pédát a bibőrről "
2010. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm 165cm körül volt 16 éves korában, nem csak az arca volt még gyerekes hanem a teste is.

Aztán kb ! 1 év alatt ! úgy megváltozott, hogy nem hittem a szememnek...


182cm magas lett, mély lett a hangja, az arcszerkezete is átalakult... és mindez elég "hirtelen" történt.

2010. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: biztos szteroidozott:D
2010. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem szteroidozott. Ez öröklött dolog nála, csak kicsit később ért meg. Az apja ugyanilyen... rohadt magas és vékony, de a hangja mély.
2010. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!