Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor van az a pont, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az a pont, az ismerkedésnek melyik szakaszában, amikor a társkeresőn megismert emberek közül választotok, és akkor többet mással nem beszéltek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 évig társkeresőztem, és végül ott találtam meg a férjem.

De én is voltam úgy, hogy találkozgattam egyszerre két fiúval, és mindkettő tetszett. Amúgy 1-2 randi után dönteni kell, mert elég erkölcstelen a dolog egyébként. Én döntöttem, és sajnos 2 hónap után kiderült, hogy rosszul. Aztán már persze nem kerestem a másik fiút.

Ebből viszont tanultam, és nem találkozgattam soha többet egyszerre két fiúval. Mindig csak eggyel érdemes ismerkedni, és ha kiderült, hogy mégsem működik, akkor érdemes mással kezdeni. Nem kell sietni.

2022. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem ismerkedtem párhuzamosan több emberrel, nem is tudtam elképzelni.

De így középkorom táján már látom, hogy az emberek ezt teszik, patikamérlegre tesznek minden tényezőt, aztán győzzön a jobb. Akár évekig is elmolyolnak ezzel, ha nincs számukra megfelelő személy.

2022. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve randira kevésre emberrel mentem el randizni, amikor szingli voltam. Még online kipipáltam a legfontosabb elvárásaimat és kizáró tényezőket, illetve figyeltem azt, mennyire tudunk jól beszélgetni. Szóval eleve nem jutottam el túl sokakkal az ismerkedés komolyabb szakaszába. Aztán az első randi volt a vízválasztó - ha jött a második meghívás, amire én is tök lelkesen és szívesen mentem, befejeztem a másokkal való beszélgetést. Szerintem párhuzamosan randizgatni már nem túl etikus, nem is igazán tud az ember akkor a másikra figyelni, koncentrálni.
2022. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor oldalakon keresztül irogatunk egymásnak és az első találkozás alkalmával sem kell csalódnom, mert úgy néz ki, mint a képeken és olyan élvezetes és gördülékeny a beszélgetés személyesen is, mint korábban. Jó, azért utána megvárom, hogy elhívjon egy második randira, de onnantól csak rá szeretnék fókuszálni.
2022. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a másik kiregisztrál vagy járunk, vagy van már szex. Ilyesmik. Amikor azt látom, hogy a masik engem komolyan vesz.

Amig ki sem regisztrál, addig én sem. Arra senkit nem kérek meg. Megvárom hogy van e benne ennyi magától, akar e tőlem valamit, vagy nem.

2022. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sokan csinálják. Én többször voltam úgy, hogy több találka után egyszer csak eltűnt a fiú. Aztán később mondta, hogy bocs, de volt jobb.
2022. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Én is beszélgettem egyszerre több lánnyal de csak 1-el lehetett normálisan beszélgetni aki nő létére dobott fel témákat és nem 1 szavas válaszokat írt. Őt el is hívtam randizni csak az volt a gond hogy nem tetszettünk egymásnak így már 1 éve nem írtunk egymással. Azóta én írogatok a nőknek de mégegy olyan szerintem nem lesz mint az a nő. Ezekre ráírsz vissza sem írnak amelyik igen az 1 szavas válaszokat ír, nem dob fel saját témát és pár nap után eltűnik a beszélgetése. Mi van veletek lányok? 2 év társkeresőzésem alatt csak 1 normális lány volt közületek a többi tényleg ennyire alkalmatlan az érdemi kommunikációra és ismerkedésre? Tudom én velem lesz a baj már látom előre a válaszokat! 1-es válaszoló meg 3 év társkeresőzés után találta meg az igazit akkor nekem még van 1 évem. ;)
2022. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Én sem tartom etikusnak egyszerre több emberrel találkozni. Mindig csak 1 sráccal randiztam. Aztán ez az én személyes "heppem", hogy igazából hosszan és tartalmasan is majdnem mindig csak 1 fiúval beszéltem - mivel az olyan jó volt, hogy nem is akartam mással. Aztán a személyes találkozás után eldőlt mi lett utána.
2022. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked egyszerűbb a randiig eljutni mivel neked sokan írnak csak válogatni kell én meg ellenkezőleg. Mindenkire ráírok de senki nem ír vissza. Nőknek sokkal egyszerűbb a dolguk társkeresőn vagy ahogyan én nevezem f.skeresőn!
2022. júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látom jól le lettem pontozva de az igazság az igazság.!!
2022. júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!