Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednétek ilyen iker lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek ilyen iker lánnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon hasonlóan néz ki mindegyik, de ez a legkevesebb. Ugyanolyan ruhákat hordanak, együtt mennek mindenhova, ugyanolyan körmöket csináltatnak, ugyanazt eszik, és mindezt egyszerre kirakják instagram storyba. El tudnátok ezt viselni? Megváltoznak az ilyenek ha párjuk lesz, vagy ezt folytatják?
2022. júl. 23. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Ha dekoratívak, akkor miért ne?!

Azt nem tudom, hogy megváltoznának-e, vagy hogy mennyire.

Viszont én egy ilyen helyzetben számítanék egy "személycserés" megviccelésre. :D

2022. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Ismerkednék persze.

A randira is jönnének mindketten? :)

2022. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát így én max. akkor tényleg hármasban ismerkednék, vagy hagyjuk az egészet.
2022. júl. 23. 10:42
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes lenne :)

Utánna külön csók mindkét lánnyal?

2022. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Külön? :D Ha ennyire egyformák, akkor nem mindegy nekik? Ha már ennyire egyformák, mi alapján kivételezzek egyikkel-másikkal? Persze lehet hogy leszbik és egymást szeretik, hogy 25 évesen nincs senkijük, nem tudom.
2022. júl. 23. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Én csak akkor jönnék zavarba ha szex közben ránk nyit a másik és azt mondja: Szállsz le a barátomról!
2022. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt iker barátnőm :)
2022. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Legnagyobb álmom válna valóra. Ha van itt iker lány testvérpár, írjon!
2022. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ez már beteges amit művelnek, akkor is ha ikrek. Jelenlegi páromnak van ikre,de egyáltalán nem ilyen toxikus a kapcsolatuk,egy teljesen normális testvéri viszony. Együtt nőttek fel, jóba is vannak nagyon de mégis megvan a saját életük.
2022. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!