Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Iker lánytestvérek? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iker lánytestvérek? Tényleg nehéz velük, sosem vállnak el egymástól igazán?

Figyelt kérdés

Lehet számukra annyira fontos a párjuk mint a ikertestvérük ?


Én egy ilyen lány párt ismerek, az egyik mindig új pasassal van, a másik még szűz , sosem volt egy férfi sem számára ( 24 évesek ).


ki, mit tudna ehhez hozzászólni ? =)


25 F



2012. júl. 22. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyen lány párt. Teljesen egyformán néznek ki egyedül a hajuk eltérő, külsőleg. Mert más stílusuk volt, az egyik rocker volt a másik meg átlagos jó kislány. A rocker lányba sokáig szerelmes voltam mert tetszett a stílusa én is bejöttem neki de járni nem jártunk mert ugye nem egy rossz dolgot hallottam róla.Egyszer átmentem hozzájuk mint haver és akkor ismertem meg az ikerhúgát ő teljesen más lány volt nem jár annyit bulizni, nagyon kedves szereti a nyugalmat a csendet és hihetetlenül kedves. Persze külön gimibe járnak mindkettő jó tanuló csak más az érdeklődési körük. Én összejöttem a lánnyal vagyis a húgával mert nagyon kedves aranyos lány elég sokáig voltunk együtt.

Amit én észrevettem rajtuk hogy nem bírják egymást egyáltalán elviselni, nem járnak el együtt sehová, a rocker lány annak olyan dolgai vannak amivel komoly viták vannak és a másik sem szeretne bele keveredni a dolgaiba. Tulajdonképpen ezért nincsenek összekötődve. Ők egyébként most vannak 18 évesek.

2012. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bevallom most megleptél, mármint azzal, hogy ennyire nem foglalkoznak egymással. Amúgy a külsőség az valahol logikus, ilyen korban, igyekszenek egyediek lenni a "tinik" , kitűnni a tömegből, ki így, ki úgy .


És megkérdezhetem miért lett vége a kapcsolatnak, az ifjabb hölggyel ?

2012. júl. 22. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi nekem olyan csajom is volt, aki egyszerűen csak a (nem iker) nővéréért volt oda meg vissza. De olyan szinten, hogy az már a furcsa kategóriába tartozik.

Egyénfüggő a dolog.


22f

2012. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én iker vagyok, mi mindig is egy suliba, egy osztályba jártunk. Kétpetéjűek vagyunk, magyarul csak annyira hasonlítunk, mint általában a testvérek. Mindkettőnknek volt már barátja. Addig mindent együtt csináltunk, szóval nekem fura volt, kicsit úgy éreztem, hogy kihagyom valamiből, de gond nem volt belőle soha. Azóta már önállóbbak vagyunk, továbbtanulást illetően is más céljaink vannak, sokszor el is felejtem, hogy egyáltalán ikrek vagyunk.:D Az ízlésünk külsőre hasonló, de belsőre azért kicsit más pasik jönnek be, mint ahogy mi sem vagyunk egyformák.

Persze, lehet fontosabb, de nem 1-2 hét után, azt ki kell érdemelni:D De ez természetesen nem azt jelenti, hogy össze vagyunk nőve.

18/L

2012. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gnrgirl válasza:
100%
én is iker vagyok, a testvérem nem velem lakik, ( ez hosszú), így a stílusunk, érdeklődési körünk is teljesen más lett, attól függetlenül, hogy 13 évig nem szakadtunkel egymástól. a kérdésedre válaszolva: az ikertestvért teljesen máshogyan szeretem mint például a( most nem létező) barátomat. nem lehet elmondani. kétpetéjűek vagyunk, mégis annyira szorosan kötődünk egymáshoz, hogy nem egyszer volt példa rá, hogy ő pl vasárnap szakított a barátjával és pedig aznap azt álmodtam hogy ujjongva jött oda hozzám, hogy vége a kapcsolatának. ez csak egy példa, de biztosan jelenthet egy fiú/lány sokat egy ikernek, a testvérét máshogy fogja szeretni. amit szerintem más nem is érthet meg :)
2012. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egypetéjű ikerlányokat, ők mind stílusra, mind külsőségekre teljesen egyformák, pedig már 30 évesek. Ja, és munkakört is egyformát választottak, mert abban a szakmában, ahol dolgoznak az egypetéjű ikrek nagyon menők... azt hiszem nem kell ragoznom tovább, hogy mi a foglalkozásuk :D
2013. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsó, mi?
2022. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!