Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 27 éves szűz pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves szűz pasi vagyok, ismerkedni szeretnék, van tippetek hol kezdjem? Bővebben lentebb.

Figyelt kérdés

Már írtam ki kérdést régebben, a válaszok fele kb. arról szólt, hogy ne legyek gyáva, továbbá biztosan ronda vagyok, meg írjak többet le magamról.


Most megteszem: budapesti vagyok, egyedül élek, diploma, jó állás, egzisztencia, továbbá nincsenek különösebb elvárásaim sem, szeretem, ha valaki kedves, humoros.. Szerintem én is ilyen vagyok.


Mielőtt megkérdezné valaki, hogy miért vagyok még szűz, a válaszom egyszerű: gátlásos vagyok. Tehát nem vagyok az a fajta, aki leszólít bárhol egy lányt. Hogy ez miből ered? Jópár éve megismerkedtem egy lánnyal, akivel majdnem szexre került a sor, amikor meglátta a farkam és elkezdett röhögni "Ez csak ekkora?".


Azóta eltelt évek alatt próbáltam elnyomni magamban a vágyat, az energiáimat másba fektettem inkább.


2010. szept. 22. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért, mekkora?!
2010. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mekkora, hogy ennyire el kellett nevetnie magát?

Lehet, hogy nem is pici.

És különben sem a méret az elsődleges szempont.

2010. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ment 1 privi.

Én azt mondom. Légy büszke ogy szűz vagy, mert még alőnyödre válhat. Ezt úgy lehetne bejátszani, hogy még nem találtam meg azt aki kiérdemelte volna, vagy valami hasonló. :)

2010. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tanyasi szűz lány volt, akit lovak neveltek fel, sosem tudhatod! ;)
2010. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy ezt mondom, de ezzel szexuálpszichológushoz kell fordulnod, ennyi ideig pár és partner nélkül élni olyan mérvű lelki gyötrelmet okoz amivel egyedül nem tudsz boldogulni.

EGy ilyen negatív esemény ilyen mérvű magányt okoz akkor ott más is van a háttérben mint az a tény hogy kinevette a méretedet. Lehet olyan sok pasival volt a csaj, hogy tudta ha azt beteszed neki semmit az ég világon nem fog érezni.

24/f

2010. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De most tényleg mekkora?Mert lehet az a lány éretlen volt.Engem is összehozott a sors egy olyan fiúval akinek nagyon kicsi voltés vékony,de nem nevettem ki.Nem mondtam semmit.Úgy csináltam mindent h. ne sértsem meg.Sose bántottam meg úgy h. az lelki sérelmet okozzon benne.Igaz ez csak egy éjszaka volt,de annak a fiúnak azóta már komoly kapcsolata van, szóval nem a méret számít.Itt inkább a te lelki világoddal kellen kezdeni vmit.Amúgy ha kicsi attól még lehet szép, mert láttammár olyat is ami átlagos vagy nagy volt,de egyáltalán nem volt szép(igaz csak képeken vagy home videon).Szóval próbálj lazulni, járj edzőterembe,haverokkal klubbokba, vagy próbálj ki egy fizetős lányt, hátha ettől megnő az önbizalmad.De ha az igazi vársz akkor tedd azt.Ez a te életed és úgy alakítod ahogy szeretnéd.
2010. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tanácsokat. A küldött két könyvet el fogom olvasni. A méretet érintő kérdésekre visszatérve szerintem nem kicsi, legalábbis "mereven".


Fizetős lányt nem szeretnék, taszítana, úgy érzem.

2010. szept. 22. 10:41
 8/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is a férjemnek állandó kissebségi komplexusa volt a mérete miatt, évekig beszéltük ki egy tinédzserkori barátnőjét, aki mindig leszólta a mérete miatt. Végül azt hiszem már megértette, hogy abszolút nem mondható kicsinek, csak annak a csajnak volt vékony...

Lehet nálad is hasonló a helyzet.

2010. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A volt párom , akivel 5 évig voltunk együtt, szintén találkozott egy ilyen idióta, vihogós tinivel, aki 16 éves korától 23 éves koráig elriasztotta a szextől... nem volt egyszerű legyőzni, sokáig küzdöttünk, de nem lehetetlen! Mellesleg neki aztán tényleg nem volt még csak átlagosnak sem mondható a mérete, mégis egy rossz élmény miatt gátlásos lett. Találsz majd egy lány, akiben megbízol annyira, hogy feloldódnak a gátlások - egyébként meg ahhoz, hogy ismerkedj nem kell a szexig eljutni, flörtölni lehet, és majd te eldöntöd kiben bízol annyira, hogy közelebb engedd magadhoz, nem kell minden lánnyal lefeküdni, akivel szóba állsz.
2010. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

jaj neee


nehogy már azért ne kezdeményezz, mert kinevetett!

Figyelj, minden értelmes nő tudja, hogy nem a méret számit, és el is határolódnak az ilyen ribancoktól!


Az a lány lehet, hogy soha életében nem tudja meg, mi az a gyönyör! És lehet hogy tőled megtudta volna! Ezt ne feledd!!

2010. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!