Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mit jelent az érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mit jelent az érdeklődések közt a "nyelvcsere"?

Figyelt kérdés
Én csókra gyanakszom, de nekem ez olyan fura és absztrakt. Mármint a legtöbb ember úgyis kapcsolatért/szexért megy oda, minek írá rá ezt így a képére?

2022. júl. 28. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

😃😃😃

Neeem

Ez inkább olyan, mint az interpals, hogy beszélgethetsz vele idegen nyelven, együtt gyakorolhatjátok. Nem nyelv, mint a szerv, hanem mint beszélt nyelv. És a legtöbben akik kirakják, azok bizony így is értelmezik

2022. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó, köszönöm szépen!


Akkor feleslegesen offoltam ma egy csomó mindenkit😪 azt hittem ok ilyen "hiperszexuális, amint meglátnak lesmárolnak" jellegű emberek.

2022. júl. 28. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én angolul látom ezeket, ott language exchange-ként van.
2022. júl. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%

Te hülye az arra gondol hogy különböző nyelvek, mint nációk találkoznak.

Hogy lehet valaki ennyire kiéhezve?!

2022. júl. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!