Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik imponál jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik imponál jobban a lányoknál?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy bizonyos sportban sikereket ér el a srác vagy ha mondjuk egy hangszeren játszik jól (zenekar stb.)?!

2022. júl. 30. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy emellé milyen a srác. :) Mivel a sportoló valszeg jobban is néz ki, így ha csak ezeket nézzük, ő inkább a befutó, de ezek valójában csak kis szeletei egy embernek. Zenész is lehet művelt, kedves, humoros, jóképű, de ugyanez a sportolóban is meglehet. Az összkép számít.
2022. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem inkább előbbi. Valamiért mindig kifogom a zenészeket, de mivel én sosem tanultam és az alap tudásom sincsen meg a témában (pl. nem tudok kottát olvasni, nem tudom a dúrokat/mollokat megkülönböztetni…), így a zene nem egy közös platform, hacsak nem hallgat hasonlókat, mint én. Egy ambíciózus, szakmájában/tanulmányaiban sikeres férfi mindig szexis.
2022. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Ez sok mindentől függ.


Alapvetően a sportolót mondanám! Izmos vagy mezomorf férfi test mindig nyerő. 😉 Na meg a sportban kell a határozottság,sportszerűség,küzdeni vágyás. Jó tulajdonságok tartoznak hozzá!


Viszont,ha egy gitáros,romantikus srácról van szó az is sok lánynál betalálhat! Na meg ha egy bandának a háttér gitárosa,vagy zenésze az méginkább!


Szóval nehéz kérdés 🤔

2022. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Egyértelműen azok imponálnak nekik jobban, akik valami sportot űznek. Nekik ezáltal jó alakjuk van, egészségesen élnek, ráadásul akkor is szép összegeket keresnek, ha nem sztárok.

Ellenben a mai lányoknál a zene egyenlő a tuc-tuc diszkóval, hip-hopal, ilyesmikkel, tehát nem a hangszeres zenékkel. Az ilyen srácokat inkább amolyan elvont, antitrendi nyomiknak tartják. Ráadásul egy hangszeres zenész általában csóró, pénz csak a nagy sztároknak van.

2022. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nagyon fontos a zene (a sport kicsit kevésbé), úgyhogy a zenésznek kicsit jobban örülnék. Kivéve mondjuk, ha a zenével csajozni akar, lefeküdni a rajongókkal, vagy minden hétvégén távol lenne fellépés miatt. :D
2022. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
A hangszerrel, zenélgetéssel ki lehet kergetni a világból. Szóval a sport, de nem kell hozzá hogy sikeres legyen benne, csak legyen izmos.
2022. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem annyira egyik sem. A sport amúgy is tuti nagyon sok időt elvesz tőle, én meg igénylem a sokközös időt. A zenélés számomra semleges. Inkább a képzőművészetekkel kapcsolatos dolgokat találom vonzónak, mint pl festészet, ötvösség. Vagy mondjuk ha a fiú ír
2022. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, értelmetlen a kérdés. Soha senkibe nem szerettem bele még egyik tulajdonság miatt sem, még csak sima vonzalmat sem tudnak ezek kialakítani bennem. Ha meg már beleszerettem az illetőbe, akkor nyilván büszke vagyok rá, hogy ért a zenéhez vagy a sportban jó.
2022. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!