Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknál valóban ez az, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál valóban ez az, ami első benyomás alapján imponál?

Figyelt kérdés

Azt hallottam sok ismerőstől (fiú, lány), hogy egy lány általában a fiú magasságát és arcát nézi meg először.

Aztán az alkat is számít, inkább vékonyabb legyen valaki, mint kövérebb (persze nem kórosan vékony).


190 cm ezek szerint már elég imponáló? :)



2012. nov. 26. 02:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Meg sokan a cipőt nézik meg, de ezt nem értem...
2012. nov. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
húde késő van már... én valami "belsőnyomás"-t olvastam :D
2012. nov. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

a nézi meg először az nem azt jelenti hogy az alapján dönt

mi pasik egy meztelen nőn először a szemét nézzük meg

2012. nov. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Mit nem értessz a cipőn? Abból lehet a legtöbbet megtudni az egyénről. Ha egy nagy durung lószartaposó traktorkeréknyom talpú bakancsban virít az valahogy máshogy hat mint egy 40 ezer forintos áramvonalas formájú sportosan elegáns bőrcipő például. -Anyagi helyzet, stílus, izlésvilág kifinomultsága, ezt hívják öltözködési intelligenciának!

A másik a cipő tisztasága, amortizáltsága. Ha egy szarrászakadt, szétkopott amolyan "csöves dizáyn" az megint csak elég szomorkás, kb. olyan mint egy körömpiszokkal teli vájogvető kéz. önmagára és környezetére igénytelen tuskó látszatát kelti.

A cipő színe, ami szintén az egyéinéségét árulja el. Határozott, vagy valami tingli tangli.

A cipő nagyon is sokat elárul a gazdijáról.

MAgasság és arc = Az a két tulajdonság, ami egy emberen szinte sehogyan sem változtatható. Vannak módszerek, /plaszitkai sebészet, lábfúrás/ de az nem egy testeddzés szintű tevékenység. Ezeket nem mindenki tudja, akarja bevállalni. Szóval nagyon is döntő alapkövetelmények.

2012. nov. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Én is akartam vmi okosat írni de a 4. válaszoló úgy leírta a cipő dolgot h ehhez már nincs mit hozzáfűzni. :)

a megfogalmazásod 4. mindent visz XDDD grat

2012. nov. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 lila nyuszi ***** válasza:
Nálam az ideális magasság 176-180. 5 perc beszélgetés alapján el tudom dönteni milyen szerepe lesz az életemben előreláthatólag.
2012. nov. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nyolc a magasság, mert tőlem aligha találhatnék kisebb férfit ha kellene:D Aztán első helyen tényleg nálam is az arc van, aztán a cipő:)
2012. nov. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A magasság az ahhoz kapcsolódó társadalmi sztereotípiák miatt fontos, az arc vizsgálata evolúciós örökség, arra hivatott, hogy a nő meggyőződjön a férfi genetikai állományának minőségéről, a cipő alapján pedig a belső értékekre lehet következtetéseket levonni. Magyarul a lányok egy pillantásra a 3 legfontosabb tényezőt vizsgálják (társadalmi érték, genetikai érték, belső érték).
2012. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ez a kérdező màr rengeteg kérdèst írt ki.

Csak mindig màshogy fogalmazza meg

Szerintem ez màr belebetegedett abba hogy alacsony ès csùnya

2012. nov. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszú haj és a kecskeszakáll imponál, na meg a mackósabb alkat.

Ott van az a bizonyos kisugárzás is, rengeteg férfi szólított le, de éreztem belőlük valami negatívat, látszott is az arcukon, a testtartásukon, ahogy beszéltek, valami nem komplett.

Szóval a külső csak egy dolog, a többi száz mellé, ami lejön akár csak látszatra.

2012. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!