Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha valaki egy rappel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha valaki egy rappel leégetné a pasitokat, kiábrándulnátok belőle?

Figyelt kérdés

Mondjuk az utcán sétálnátok a lúzer kis pasikátokkal, mikor elétek penderülne egy nagymenő utcai rapper, benyomná a ghetto blaster PLAY gombját, megindulna az oldschool alap, és a rapper letolná ezt a szöveget:


Überbéna ciki pasi, nyomi ripők

De te, cica, szép vagy mint a Hamupipők'.

Szégyen hogy ha ez a pasid: jobb jár neked,

Elcsavarom azonnal a cuki fejed.


Rapper vagyok, jobb mint ez a lúzer Józsi

Mellettem nem alszol mint a Csipkerózsi'

Egész éjjel nyomjuk majd a tuti szexet

Elfelejtesz öt perc alatt minden exet!



2022. aug. 1. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Hívd el a 170/100(103? 110?)-es jómadarat is magaddal, ő utána össze is hajtogathatja a beégetett pasijainkat :D Igazi csapatmunka lenne! Ünneprontónak jöjjön 38F incel is veletek aki megmondja hogy ezekért a ronda öreg nőkért ekkora vircsaftot rendezni?! 🤭

Imádnánk a showt, dobálnánk egy kis aprót a kalapotokba 🥰

2022. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Lazy Lover ***** válasza:
52%
Ekkora tehetségel miért nem vagy dalszöveg író??
2022. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
13. válasz igazi kérdés, vagy szarkasztikus?
2022. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Annyira vicces, hogy itt írogatják a lányok: "első mondat után a földön feküdnél" és hasonlókat.


Élőben valszeg meg sem mernének szólalni, a csávójuk max mondaná, hogy húzzál innen.



Egyébként el vagyok keseredve, hogy itt a csajok tényleg olyan értelmiségi szinten vannak, hogy komolyan veszik ezt a "kérdést".


Nyilván szórakozik a kérdező. Én nevettem egy jót, köszi! :)

2022. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Magadat égeted be inkább ezzel :D
2022. aug. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát szekunder szégyenem lett miközben olvastam. Remélem ez mindent elmond.

Ha elémperdülnél, úgy kiröhögnélek, hogy te rosszabbul éreznéd magad :D

2022. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem már 2022ben ez a ciki ha egy ismeretlen oda jön hozzánk rappelni.. tök gáz lenne Szerintem és nem a páromnak.
2022. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!