Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb 5 kg különbség a képeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 5 kg különbség a képeken lévő testemhez képest nagyon meglátszik?

Figyelt kérdés

165 magas vagyok és most 68 kg. A súlyomat nem titkolom, de a képeken ilyen 63 körüli vagyok kb, fotója válogatja. Arányosan hízom és nem vagyok szétfolyva, de nyilván vastagabbnak látom én a végtagjaimat, mint amilyenek a fotón látszottak és próbálok ehhez előnyösen felöltözni. Egyébként 36-os ruhaméretet hordok, néhány ruhám 38-as. Főleg lábra, fenékre hízom, de így, ennyi kilósan van egy kis hasam meg pufibb picit az arcom.

Tegnap találkoztam valakivel és az arca rögtön csalódottségot tükrözött meg a hangja is, mondjuk lehet nem a testem, hanem a hajam miatt (pedig direkt raktam fel olyan képet is, amin a mostani fazon van) és tartok tőle, hogy mindenki, akivel találkozni fogok, csalódik bennem.

Lefogyni holnapra nem tudok, de szerintetek, ha olyan ruhát veszek fel, ami takarja azt, ami változott és már közöltem vele, hogy milyen hajat képzeljen hozzám, akkor elkerülhető az instant csalódás?



2022. aug. 1. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Új képek miért nem opció? Nem egyszerűbb?
2022. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

valószínűbb, hogy az önértékelési problémáidat vetitetted ki arra a fickóra, minthogy észrevegye a különbséget

mindenki előnyös képeket rak fel magáról, még akkor is, ha ezek nem tükrözik a valóságot. Ez már csak ilyen dolog

2022. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Viszonylag új képek voltak, kb a legújabbak rólam. Sajnos nagyon gyorsan szaladt fel rám ez a néhány kg és azóta nem készültek rólam fényképek.:(

Meg most már mindegy, a srác már a "vékony" verziómat látta. Nagyon azt gondoltam, hogy még most is olyasmi vagyok, de a tegnapi találkozó valahogy elvette ezt a hitemet.

Közvetlen környezetemben egyébként senki se vette észre a hízást, meg az olyan ismerősök se, akiket néhány havonta szoktam látni, tehát próbálom magam nyugtatgatni, de valahogy kicsit bűnösnek érzem magam, gondolom jogosan.

2022. aug. 1. 23:29
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Nyilván meglátszik bármi. Ilyen alkattal nyilván nem 36-os ruhát hordasz, legalább magadnak ne hazudj!

Kicsit túlhúztad a filtereket...

2022. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem raktam fel filteres képet és tényleg rámjön a 36-os póló és farmernadrág. Nem nézek ki úgy, mint akin szét akarnak szakadni ezek.

Korábban voltam 70 kg felett, olyan 72-től volt szükségem 38-as méretre minden ruhadarabból.

2022. aug. 1. 23:36
 6/11 A kérdező kommentje:
Magamnak nem hazudok, a ruháim címkéjén én is el tudom olvasni a számot és a méretet, mi értelme lenne egy rakás random idegennek hazudnom?
2022. aug. 1. 23:37
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
#4 ez hülyeség, a 36-os ruha tök reális. Nekem is hasonló a súlyom mint a kerdezőnek és meg teltnek sem látszom, mivel főleg mellre és combra hízom. A hasam lapos, a derekam is vékony, simán jók rám a 36-os ruhák.
2022. aug. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jo lenne latni azokat a képeket

Amugy 5kg a semmi kategória meg mindig szoval ne errezd magad rosszul miatta vagy gondold túl. Másnak tobb eves kepei vannak fenn ahol tényleg iszonyat megy a catfishing.

2022. aug. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
158 cm magas vagyok. Jelenleg 68 kiló. Kb. 85 kiló súlyról kezdtem a fogyást. 44/46-os méretű ruhákat hordtam, akadt ami 48-as volt. Most a 40/42-es méret már kezd nagyon laza lenni rám.
2022. aug. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi férfiak nem veszünk észre ekkora különbséget.
2022. aug. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!