Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves lány vagyok és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok és most voltam a 2. randin egy sráccal, akivel minden nagyon jól alakult. A tegnapi randin viszont valamiért leblokkoltam és nem igazán volt téma, bocsánatot is kértem ezmiatt,azt írta, hogy hagyjunk időt ennek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 8. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd. Eddig bírta a dolog.
2022. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit. Nincs abban semmi fura, ha egy-egy nap valaki nem önmaga és nem tud úgy ellazulni. Egy párkapcsolatban sem ugyanolyan minden egyes nap.

Te el is mondtad, hogy mi van, bocsánatot kértél.

Ha ez neki már ok arra, hogy nem akar többet találkozni, akkor eddig sem érdekelted igazán. Ezt az egészet valószínűleg csak ürügyként használja, hogy lerázzon.

2022. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hellmano ***** válasza:
Ha emiatt írta, hogy hagyjatok időt...akkor nem is érdekled igazán, lehet már az első randi után ezt érezte, de gondolta mégegy próba és erre jött a te leblokkolásod, ami jól jött neki ürügynek, hogy hagyjatok időt, könnyebb volt számára, mint megmondani, hogy off. Ha már a 2. randi után valaki ezt mondja az burkolt off, nem igen erőltetném a dolgot, inkább megvárnám, hogy keressen, ha nem keres 1-2 napon belül, akkor, pedig lezárnám részemről, hogy ennyi volt a dolog.
2022. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DanielC ***** válasza:
Hogy alakuljon ki valami ha az elsö "hiba" utan, vagy szorongas miatt mindenkinek kötelezö lenne befejezni a kapcsolatat.
2022. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd jön a másik! Meg lehet, hogy meleg. A csajok szoktak ilyet csinálni, hogy az első "hiba" után dobják az illetőt.
2022. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: mert mindenki a legjobbat szeretné.
2022. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!