Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin lesmárol a fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin lesmárol a fiú. Vajon ez náluk azt jelenti, hogy neki nem számitok éppen csak annyira, hogy legyen kivel smároljon? Vagy náluk ez mi a fene. Nem értem őket'

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig elég egyszerű a gondolkodásunk.

Lesmárol=Tetszel neki!

Mindegy, hogy az első, vagy a huszadik randin teszi. Erre nem gondoltál?


15/f

2010. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
tetszel neki.
2010. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már régóta tetszel neki, az élet meg túl rövid, nem arra kell gondolni, hogy csak kihasznál, lehet hogy eszeveszettül beléd van esve
2010. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
tetszel neki, én is álltalában az első randin lesmárolom a csajt :)
2010. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát ez is eszembe jutott de csak nagyon a vágén....amugy köccy a véleményed ...várom a másokét:D
2010. szept. 23. 20:20
 6/17 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani. Valószínűleg inkább tetszel neki, és szimplán nem tudja, hogy első randin nem szokás nekiesni a nőnek.
2010. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom... nekem a baratom meg néhany haverom mondta, hogyha tényleg érdekli őket egy csaj, akkor nem siettet vele semmit. amelyik csaj meg nem érdekli, azt meg lesmarolja. mindenféle szandék nélkül. De minden pasi mas..:)
2010. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kuleszmulesz ***** válasza:
Nem! Nem csak smárolni akar! Dugni is!
2010. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pontosan. Könnyen kaphatónak tart.
2010. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség sztem, hogy " csak meg akar dugni, stb..."

Azért, mert az első randin lesmárol, akarhat hosszabb kapcsolatot, főleg ha már ismered egy ideje

2010. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!