Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért csinálja? Randin lesmárol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja? Randin lesmárol tök jól elvagyunk mint még soha és msn-en meg azt irja nem lesz semmi de minden hétvégén együtt vagyunk 4-5 órát

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
miért vadidegenektől kérded, ahelyett, hogy nekiszegeznéd ezt a kérdést??
2011. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

neki szegeztem

azt mondta hogy nem tudja

2011. júl. 12. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert csak kihasznál.Ha ott vagy oké kihasznál kicsit,jól érzi magát de semmi több.Ne hagyd magad.Keress vki mást amigmég nem gabajodsz jobban bele.
2011. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előzővel értek egyet teljes mértékben velem is pont ugyan ez volt és nagyon rossz volt a vége...
2011. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem kellemes olvasnod amit most írok neked, de akkor hagyd a francba. Nem érdemli meg, hogy pazarold rá az idődet. Majd találsz magadnak mást. Ezekszerint csak arra vagy jó neki, hogy kiszórakozza magát ennyi. Mondd meg neki, hogy ha nem akar tőled semmit akkor ne találkozzatok hétvégén se, mert nem vagy senki játékszere és nincs arra szükséged, hogy hétvégenként valaki jól érezze veled magát pláne, hogy nem is akar tőled semmit. Már bocsi, de tök bunkó alak az ilyen! Állj a sarkadra és mondd meg neki msn-en vagy személyesen a hétvégén mikor találkoztok, mert máskülönben csak játszadozni fog veled végig Ő ezt élvezi te meg egyre jobban beleszeretsz és alig fogsz majd tudni kilábalni ebből az érzésből hidd el nekem. Jobb előbb végetvetni a dolognak, most még nem annyira késő szerintem. Aztán majd elgondolkozik Ő, hogy mihez vezet, hogy Ő csak szórakozásra használ fel valakit. Nem tiszteli az érzéseidet gondolj bele. Nagyon sajnálom, hogy ilyen valakibe botlottál, de ennek érdemes véget vetni. Hidd el ez a legokosabb dolog amit tehetsz.
2011. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én meg a fölöttem szólókkal értek egyet ^^


Egy nőnek kell, hogy legyen tartása!

2011. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor én megmondom.Azért csinálja, mert hagyod.Mi a teendőd?Attól függ, mit szeretnél a fiútól?
2011. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!