Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ne gondoljak rá egyfoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne gondoljak rá egyfolytában?

Figyelt kérdés
Én nő (36), ő férfi(41). Randiztunk 2 hete és csak arra bírok gondolni, hogy írjon. De azt írta majd jelentkezik. Azóta semmi. Nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy vajon miért nem ír, mikor fog, fogunk-e még találkozni... stb. A munkában is figyelmetlen vagyok, nem tudok odafigyelni, nem tudom lefoglalni magam. Mit tegyek, hogy ne így legyen? Mit tegyek, hogy ne gondoljak rá?? Ő neki egyáltalán eszébe jutok?

2022. aug. 17. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Hat, mondjuk kezdd el tudatositani, hogy bo 20 eve ki kellett volna mar nonod a tinikorbol...
2022. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A szerelem nincs korhoz kötve szerintem! És eddig 1 kapcsolatom volt. Az is 5 évig tartott és egy nagy kalap szar volt.
2022. aug. 17. 12:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudatositsd, hogyha ennyire nem jelentkezik akkor nem is kell annyira beleelni magad.
2022. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ha két hete semmit sem írt akkor ne nagyon reménykedj.
2022. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

jaj, de kis aranyos vagy :)

viszont, ha már 2 hete nem keres, nem is fog

2022. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Annyira félek ezt beismerni. De én őbelé egy éve szerelmes vagyok. És 4 éve szingli. Sok éve senki nem fogott meg így. Mit tegyek, hogy ne legyek belé szerelmes? Hogy ne gondoljak rá? Nagyon szomorú vagyok. :(
2022. aug. 17. 12:41
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
#2: Nem a szerelemre irtam... A gyerekes rajongasra irtam.
2022. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta sem jelentkezett egyáltalán nem érdekli a dolog. Ebből nem lesz semmi komoly.
2022. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

4 éve szingli vagy. Nyilván vágynál már társra. Úgy tűnik, túlságosan is. Viszont nagyon nem vagy már kislány. Felesleges ez a tárgy nélküli rajongás meg szerelmes vagy - egy randitok volt? Ennyi idős férfi azóta nonstop a nyomodban lenne, ha érdekelnéd.

Majd fog keresni. Ez tipik elköszönős szöveg. Aztán ha nem keres, akkor az is válasz.

Ne reménykedj. Keress másik hapsit. Csak ne ilyen elkeseredetten, mert ezt hamar leveszik, hogy kétségbe vagy esve.

2022. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
2 randink volt. De ő sem fiatal már. És én tényleg nagyon szeretném őt. :(
2022. aug. 17. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!