Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez már szerelem lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már szerelem lenne?

Figyelt kérdés

mindig alig várom hogy találkozzunk.mikor tudom hogy mindjárt itt lesz ideges leszek,van hogy piros is lesz az arcom kicsit míg várom,ha nem látom akkor szomorú leszek és ideges,ha találkozunk jó kedvem van utánna egéész nmap.mikor beszélünk zavarban vagyok és nem végig nézek a szemébe.sokkal magasabb tőllem.


(nem vagyunk együtt)


2010. szept. 24. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha az ágyban hemperegsz, és a fantom képmását ölelnéd át, simogatnád, csókolnád akkor az a vágyódás jele, szóval az már szerelemnek minősül.
2010. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy!
2010. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem teljesen szerelem, de tetszik neked, és szereted. azt nevezném szerelemnek amikor majd' meghalsz a másikért. mindig ő jár a fejedben, nem tudsz tőle aludni. amikor együtt vagytok átöleled, megcsókolod és egész testedben égsz. összeolvadtok és kizáod a külvilágot amikor vele vagy. én ezt nevezném szerelemnek. de igazából ezt nem jellemezni kell, hanem érezni.
2010. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!