Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelem, hogyis van ez? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, hogyis van ez? :D

Figyelt kérdés

Több kérdésem lennne..

1. 2 év az nem sok korkülönbség ugye??

2. Mikor kezdenek a fiatalok járni egymással?? tizen mennyi? tehát pl lányok mikor van az első fiútok és fiúk mikor van az első csajotok?

+ hogyan lehet jó pasikat szerezni? :DD és valaki leírja hogyan kell csókolódzni? :D ez hülye kérdés..de nem baj xD Előre is köszi a válaszokat!! : ))


2011. okt. 18. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

kérdésedből véve fiatal lány vagy. A másik nemre körülbelül 13 évesen szoktak komolyan kacsingatni az emberek révén hogy

akkor kezdődik a pubertás tehát kezdesz szexuálisan aktiv lenni például lányok 13 évesen kezdenek ÁTLAGBAN menstruálni.

elsőre a válasz hogy nem sok tizen évesen annyira bár ember függő. fiatalon rendszerint iskolában szoktak vagy ismerős által. Csókolózás meg magától jön de szátokat ösze érintitek és nyelvel a másik nyelvét izgatod maszirozod vagy épp a szájpadlását és vigyázol h ne kocanjanak össze a fogaid.

2011. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja 20/F voltam
2011. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ejha, de érdeklődő valaki!:D Nem baj, inkább érdeklődj, minthogy f...ságot csinálj, bár a gyik ehhez olyan, amilyen...XD Mindenestre megpróbálok képességeim szerint válaszolni Neked!:)

I. 2 év egyáltalán nem sok, persze ha 1x éves vagy, már egy év alatt is sokat változhatsz(o.társnőm barátja egy évvel fiatalabb, de hozzánk képest - ezt ő is elismeri - olyan gyerekesnek tűnik!:D Persze nem nézem le emiatt, csak fura látni, hogy amit egy éve olyan viccesnek tartottam, ma már nem igazán fog meg!), de nem kell megijedni, ha ezen túlvagytok, utána már nem oszt, nem szoroz két év(feltéve, ha szeretitek egymást)!

II. Attól függ. Nekem 12 évesen volt az első "barátnőm", de valójában nem volt több puszta szavaknál, nem voltam elég érett... Utána 14 évesen volt még egy, az már egy fokkal komolyabb, két év után szomorú vége lett!:/ Ahogy itt gyiken látom 13 évesen már tuti izgatja ilyesmi a népeket, szeintem 14-16 év a tuti!:)

2011. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21:09/87% megint:D

+1. Keresel egyet! Utána beszélgetsz vele, beveted a női csáberőt, utána jön a számomra ködös rész(nem vagyok se nő, se egy szívtipró:D), aminek a vége az, hogy öszejössz a kiszemelt áldozattal!:P

+2. Ne izgulj miatta, menni fog magától! Egyébként előző válaszoló kb. leírta, száj szájra hosszan, igény szerint nyelves akcióval kiegészítve!

17/F


Ui.: Ha nem sértelek meg, hány éves vagy?

2011. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!! Köszi a válaszokat!! Nem sértesz meg..én még nagyon fiatal vagyok..12 éves..és te ? (ti) Ha nem baj..: DD
2011. okt. 19. 20:21
 6/6 anonim válasza:

Ht nem tudom, sztem 12 évesen az emberek nem szoktak úgy igazából járni

Szavak, puszi, kézfogás (a legérettebeknél) de aztán vége

2013. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!