Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire zárkózott lenne a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire zárkózott lenne a csaj?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt egy suliba járunk,és nagyon tetszik nekem,szeretnék járni vele.

Van egy olyan gondom vele hogy nem valami bőbeszédű személyesen se,meg msn-en se :S

Én nagyon össze akarok jönni vele szerintem én is tetszek neki csak szerintem az lenne belőle hogy ha megkérdezném azt mondaná hogy alig ismerjük egymást... most erre nem tudok mit mondani :S szal...kicsit zárkózott:S:S

msnen ezeket irja legtöbbször:azjó,aznemjó,értem

kérlek segítsetek mit tehetek ilyen helyzetben :S


2010. szept. 24. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélgess vele sokat a kérdésekre talán tud válaszolni és ha már jobban ismeritek egymást akkor hívd el valahova ennyi:)
2010. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én akkor irok ilyeneket ha valaki rohattul nem érdekel csak le akarom rázni, de nem akarok bunkó lenni vele. :/
2010. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ő maga mondta hogy mennyek át hozzá dumálni :S
2010. szept. 24. 17:59
 4/5 anonim válasza:
én is elég zárkózott vagyok.el kell telnie egy kis időnek,h valaki előtt megnyíljak.írtad,h ő hívott át beszélgetni,akkor gondolom neki is tetszel.társaságban,nyílvános helyen,egy "új ismerőssel" én sem tudtam megnyílni.egy kis idő kell neki és nem lesz gond.először ismerkedjetek,ne támadd le (arra gondolok,h barátkozzatok,és majd csak később kérdezd meg,h járna-e veled..)sok sikert és kitartást!
2010. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki kerek-perc, hogy mit akarsz! Ha nem teszed meg, akkor marad ez a bizonytalanság, minél az is jobb, ha lekoptat.
2010. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!