Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eléggé összekavarodtak most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé összekavarodtak most a dolgok? Hogyan bogózzam ki? Bocs ha hosszú

Figyelt kérdés

Nem kell leoltani hogy egy 15 éves lány vagyok aki nem tudja megoldani a pasi gondjait,de egyáltalán nem vagyok ebben jártas.=/


Van egy srác aki az évfolyamtársam,bejön nekem és én is neki de mikor udvarolt és nem tudtam hogyna viszonozni mert annyira zárkózott vagyok meg leblokkolok és nem tudom hogyan adjam a tudtára hogy tetszik.Ezért ő úgy gondolta hogy nem tetszik nekem mert nem látta jeleit.És összejött egy lánnyal ám mikor én ezt megláttam azthittem hogy csak szivatott engem és nem is köszöntem neki és neki ekkor esett le hogy tetszik nekem csak nem tudom kimutatni.(mindezt egy osztálytársamtól tudom ők beszélgettek rólam) és én nem tudom hogy mit tegyek így hogy van barátnője mert még mindig bejövök neki.De én egyszerűen leblokkolok a srácok előtt.:(


A másik hogy egy másik évfolyamtársamnak is bejövök,nagyon bírom de csak barátként.Nem mondom hogy nemfogadnám el barátomnak,de mégsem jön be.Alacsonyabb nálam sokkal(kisnövésű) de engem ez nem zavar.


A harmadik hogy 1 hete találkoztam egy sráccal egy buliban,nem beszéltünk éppenséggel,de bejövök neki és nekem is bejön de őt sem ismerem de elkérte a számom közös kapcsolatok útján,és majd hamarosan megkapja.És félek hogy őt is elszúrom.Egyébként ő is alacsonyabb nálam.



Nem tudom hogy próbáljak beszélni évfolyamtársammal hogy ismerjük meg jobban egymást és hátha lesz valami mert ő még bízik benne hogy lesz valami(ha jól értelmeztem)vagy azzal a sráccal akivel a buliban találkoztam megismerkedjek-e vagy mi legyen?


2010. szept. 24. 15:22
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs az kijelentő mondat akérdésben hogy ,,most összekavarodtak a dolgok."
2010. szept. 24. 15:23
 2/4 A kérdező kommentje:
és bocsi a helyesírási hibákért is!
2010. szept. 24. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg azt a fiút (akinek lett egy másik barátnője) és mond el ezeket neki, persze a 2 pasi nélkül :D
2010. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nielindi ***** válasza:
2010. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!