Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar? Kicsit hosszú, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Kicsit hosszú, a lényeg lent

Figyelt kérdés

Szóval.. Adott egy lány. Nem emlékszem már, hogy hogyan ismerkedtünk meg, talán valamit megdicsért rajtam, de nem biztos, és már az elején nagyon jóban voltunk. Évfolyamtársam, de nem is ez a lényeg.. Tavaly ismertem meg, néha eljött velem suli után vásárolni, vagy én vele, néha hármasban, stb.. Egy idő után igencsak közel kerültünk egymáshoz, persze titokban, mert elég csúnya "ügy" lett volna belőle az iskolában, ráadásul barátja is volt. No azért próbálom rövidebbre fogni:D A közelkerülés év végén következet be.. És hát szóval kb. 2-3 már smárolgattunk stb, aztán rávett, hogy ne menjek be osztályfőnökire.. Nem is mentem, kitöltöttük azt az egy órácskát a wcben bőven az biztos... Aztán végül is nem jöttünk össze, de voltak köztünk dolgok az utolsó tanítási napig, csak hát ugyanúgy volt barátja. Egész nyáron nem írtam neki, az idei év első napján találkoztunk először az utolsó nap óta, aztán picit megszidtam, hogy miért nem köszön, erre nem lecsesz, hogy "hát, izé, mert van csávóm.." Na hát enyhe sokkot kaptam, közöltem, hogy én csak sima két puszira gondoltam, de oké:DDD Aztán egy ideig nem láttam szünetekben, egyszer csak kérdi osztálytársnőm, hogy én miért haragszok a lányra..? Újabb sokk, ugyan már, semmi bajom vele stbstb. Megint puszis köszönőviszony, aztán megint nem láttam egy ideig, és most a leglényegesebb... Tegnapelőtt, második vagy harmadik órai szünet, jön szembe a lány, feltűnően megbámul.. Hát odadobtam egy "szia"-t, mentem tovább.. Este feltettem egy régi képet facebookra, aztán mint így utólag rájöttem pont akkori, amikor a wc-s dolog volt.. Na hát a lány azonnal kommentálta is, hogy "erre emlékszek...:$$" vissza is írtam, hogy én is..:) Másnap reggel puszipuszi, ölelget.. Minden szünetben keresett, nyolcadik órára már igencsak felhúzott a dolog:D Amikor beszéltünk nem az addigi flegma, nemtörődöm modora volt, hanem végig mosolygott, nézegette a kis kezeit, harapdálta a száját, még el is pirult, pedig semmi olyat nem mondtam neki.. Aztán ma az idei tanévben évben először rám írt.. Nem tudom mit akar, elég későn írtam vissza, arra meg nem írt még..

Hát ennyi lenne, szerintetek mit szeretne? Vagy sehol semmi, csak beképzelem?


2011. nov. 13. 00:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy én is lány vagyok.. :D
2011. nov. 13. 00:31
 2/17 Futurare ***** válasza:
Me tő teféni!
2011. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
egy szeretethiányos pics@. járni ne akarj vele, hallgass az öregekre.
2011. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Futurare ***** válasza:
91%
Na takarodj!
2011. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Futurare ***** válasza:
Kiszilted a lába közét egy WC-ben? ketten együtt vagytok 20 évesek?
2011. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Solarian ***** válasza:
Dugni megint.
2011. nov. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarok élni a mai világban.:| Hányingerem van..
2011. nov. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Solarian ***** válasza:
93%
Ja hogy te is lány vagy? akkor exhumálom magam.
2011. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy szeretethiányos, mindig is az volt, és én egy ideig nagyon szerettem volna csak magam mellett tudni, hogy az enyém teljes egészében, de amikor rájöttem, hogy lehetetlen, mert ki tudja mikor tényleg nincs-e barátja, mikor csal meg, stb, lemondtam róla, nem kell nekem ennyi feszültség.. Nem bántam meg ami köztünk történt, de mégsem tenném meg újra, ez a kis felelevenítés is kicsit gyorsabb szívdobogást eredményezett, nem akarom, hogy újra kelljen, elvégre magammal basznék ki. Ha nem is durva stílusban, de ezt meg is mondtam neki a "csak két puszit akartam" reggelen, főleg ezért nem értem a viselkedését.

Ha meg rosszul vagy ne olvasd, ilyen egyszerű.

2011. nov. 13. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!