Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok egy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy randin enni, inni a sráccal akivel elmegyek? Olyan cikinek érzem:S

Figyelt kérdés
Tegnap is elmentem egy randira egy nagyon kedves sráccal, aki meghívott egy üdítőre egy kávézóban, de a másfél óra alatt egyszer sem tudtam inni, valahogy olyan kínosan érzem magam...enni még nem hívtak meg, de érzem, hogy arra végképp képtelen lennék:S Hogy tudnék jobban felszabadulni és oldottabbnak lenni a randikon?
2010. szept. 24. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
1 órával a randi előtt igyál meg 1 felest. (nekem bevált, gyors és alapos fogmosás, rágó, és nem volt piaszagom sem - és nem voltam túl gátlástalan sem, csak mosolyogtam, ennyi.) Vodka, v. pálinka.
2010. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha teccel a srácnak nem azt fogja nézni h mien undorítóan eszel vagy iszol...:D
2010. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem az, h undorítóan eszek vagy iszok, inkább olyan rossz, hogy nem tudok feloldódni még ennyire se...

mosolygok, beszélgetünk, stb.. de ez nem megy..és olyan kínos ilyenkor, mert már nemegyszer előfordult, hogy a srác azt hitte, hogy ennyire nem jön be nekem, hogy még a nekem megrendelt vizet sem akartam meginni..

ez a pálinka dolog nem rossz ötlet, ki is próbálnám, csak nem vagyok egy nagy ivó és félek rossz vége lenne:D

2010. szept. 24. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
egy kicsi felesbe nem halsz bele, semmi bajod nem lesz tőle. amúgy nem értem, osztálytársaid előtt nem eszel? vagy bemész a mekibe barátnőiddel pl egy shake ért és mentek tovább az utcán ott is látnak, tudsz enni úgy? győzd már le ezt a hülyeséget magadba... a végén rosszul leszel, az még jobb ugye.?
2010. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én is voltam már így,de mondjuk én inni azért mertem..de enni nem:D mindig attól féltem hogy leeszem magam vagy kiesik a számból a kaja:D aztán amikor már mertem enni meg is történt,hála csak egy morzsa volt de jót nevettünk rajta,ennyi volt az egész...:)
2010. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Funktasztikus ***** válasza:
ez olyan mint ha muterodékkal ennél innál az is kinos??:)
2010. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok mit mondani,ez egyszerű ostobaság! Ha egy randihoz elég érettnek érezed magad,akkor nőj fel a feladathoz és egyél,igyál! Nincs ebben semmi,tök természetes...gondolom a tüsszentés,orrfújás,köhögés meg egyéb ilyen emberi dolgok is cikik neked...
2010. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!