Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok ha egy 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha egy 28 éves férfi kincskereső randira hívna?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a férfi, akivel még csak egy randink volt és most 2. randinak felvette hogy elmehetnénk egy parkba és ott megoldhatnénk egy kincsekeresési rejtvényt...ez nekem nagyon furcsa ennyi idősen.

2022. aug. 29. 16:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Kinek a pap, kinek a paplan.

Nekem tetszene.

Nem baj, ha neked nem. Javasolhatsz mást vagy egyáltalán nem is kell vele találkozni.

2022. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%

#5 hát bocs


Egyik hozzátartozóm jár "kincset keresni" , ami nálam azt jelenti , hogy random helyeket , engedéllyel , megfelelő felszereléssel , jár történelmi helyeken arany, ezüst , egyéb fèmtargyakat , vagy régi sírhelyeket keresni - nekem ezt jelenti a "kincskeresés"


Most geolàdával akár bohóckodni , vagy esetleg elvenni kint a kisgyerekek uzsonna pénzét? - mert az pl utonàllósdi , nem kincskeresès



🤣🤣🤣

2022. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék, érdekesebb egy csomó sablon programnál, de ha téged abszolút nem érdekel az ilyesmi akkor nem kell erőltetni, javasolj valami más programot.
2022. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Geocaching lesz szerintem is. Én benne lennék, na nem éjszaka, de mégis mi történhet egy közparkban, ami máshol nem? Majd nézitek a telefont, hogy merre kell menni a "kincshez", sétáltok, beszélgettek. Szerintem csak le akart nyűgözni a kreativitásával.
2022. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezerszer kreatívabb és mókásabb, mint amit a legtöbb pasi ki tud találni pl mozi, vacsi, kávé. Én az ilyen aktívabb, lazább dolgoknál sokkal könnyebben megnyílok, sokkal lazább vagyok, kevésbé történhet meg, hogy kínos csönd alakuljon ki stb. De tényleg ne este, meg eldugott helyeken, és valaki tudja, hogy hová mész, és mikor kellene kb hazaérned. Szóval csak a szokásos. De szerintem semmi gyerekes nincs benne, vagy legalábbis én nem vagyok karótnyelt
2022. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene. Végre eredeti ötlet, nem szokványos. Ez nem azt jelenti, hogy vele majd nem lehet moziba menni, meg kávézni. Inkább jó, hogy az érdeklődési köre széles.
2022. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
bár valószínűleg ez nálunk nem "randi" lesz, de én is meséltem a lánynak, akivel ismerkedek, erről a játékról, és konkrétan ő vetette fel, hogy legközelebb mehetnénk majd "kincset keresni", szóval nincs ebben semmi rossz :D
2022. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem az én világom, nem tetszene, félnék, hogy nagyon más világ vagyunk.
2022. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!