Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz értelmes,hel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz értelmes,helyes átlagos srácokat találni? Miért van magától mindegyik úgy elszallva?

Figyelt kérdés

1 eve vagyok szingli,sokáig vártam a randizassal de mióta elkezdtem csak mélyebbre kerülök a rengeteg csalodastol.


24/N


2022. aug. 31. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Egy csomó ennyi idős fiatal férfi ugyanezt mondja.
2022. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Képet küldj légyszi mit jelent számodra az átlagos.


De ha leírod lehet elég

2022. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy túl jó csaj vagy, ezért egy átlagos srác nem is mer nálad próbálkozni. 😅
2022. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Magas vagyok,sportos,helyes és nem vagyok elszállva :)
2022. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Definiáljuk újra az átlagot, kívül-belül.


Aktív társkeresőknel leginkább ez szokott lenni , hogy szeretne valakit, egyrészt nem mindegy mit jelent az átlag, màsfelöl leginkább magunkhoz hasonlót keresünk (vagy egy picit jobbat ) , hogy ne legyen baj


Nos kedves kérdező , pontosan ki keres kit?

2022. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos férfiak elbújnak, nem jelentkeznek annyira nyíltan, hisz tudják: a mai világ nem az övéké. Ma a tökös matchó tsávókért vagytok oda, nők.

Ha valakinek mégis egy átlagos férfi kellene, rendszerint hamar beleun, és rájön a végén, hogy neki is inkább a matchók kellenek. Figyeld csak meg!

2022. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha appokon valogatsz, akkor nem is lesz jobb eredmeny. Teged is, meg a masik felet is elvisz a felszines iranyba. Helyette inkabb eloben ismerkedj, jarj tarsasagba, emberek koze, akkor hamarabb ki tudod szurni, hogy ki van magatol elszallva, meg a randi elott.
2022. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 amit te írsz, hogy valaki azért nem megy kapcsolatba/randizni mert azt keresi mikor fogják elhagyni, komplexusnak vagy szorongásnak hívnám.


Ha nem írja le a kérdező, hogy ő ki és kit keres , számomra egy trollkèrdes

2022. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Semmilyen tarskereső appon nem vagyok fent.

Nem vágyom a híve.

Ha bulizni járok sem próbálkoznak.

160 centi vagyok 62 kg és rendszeresen edzek,mégsem a kigyurt pasik kellenek.

Ebbol a szempontból,nekem jobban számít egy helyes arc és egynormális termeszet.

2022. aug. 31. 19:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Amelyik el van szállva magától, az nem értelmes. Ez a két dolog üti egymást.


Egyébként azért, mert a korosztályod többsége csak és kizárólag a flegma, nagyképű piperkőcökre bukik. És mi, normális férfiak már kiismertük ezt. Ezért inkább békén hagyunk titeket, akármilyen jól is néztek ki. Tudjuk, hogy úgyis a maguktól elszállt majmok kellenek nektek.

2022. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!