Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet kitűnni a tömegből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kitűnni a tömegből Tinderen/Bumbleön?

Figyelt kérdés

Sokszor mikor pörgetek, az az érzésem egy szép lány láttán, hogy “na ez sem fog soha jobbra húzni” pedig nem vagyok ronda, sem kövér. A valóságban sokan közülük biztos nem küldenének el, de utálom az olyan bulikat ahova a legtöbb csaj jár, így marad a tinder. Mivel lehetne felhívni magamra a figyelmüket? Félmeztelen kép? Kocsi? Utazós háttér?


29F



2022. szept. 2. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Akikről írsz, azok mind külsőségek.


- frappáns bemutatkozó szöveg

- mosolygós képek

- hobbijaid képeken

2022. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon jó minőségű képekkel + valami figyelemfelkeltő polgárpukkasztó bioval.
2022. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Nekem heti kb 20 lajkom volt relative helyes lanyoktol. Ot kep volt fent, egyiken egy oltonyben es ingben voltam egy irodaban, a masikon egy tesztvezetesre elvitt Porschet tamasztottam egy tengereszkek ingpoloban, a harmadikon egy trikoban feszitettem a bicepszem es egy ikeas szekrenyt furtam ossze, a negyediken egy papirt tartottam amit a ket kollegam nezett en meg mutattam elore, az otodiken meg napszemuvegben egyik kezem a borospoharon, masik a fotelen egy szep kilatasu olasz tengerparti etteremben (kivagott nyaku polo).


Nade amilyen rossz volt a beszelgetes... randiig is alig jutottunk el, szexig meg soha. Toroltem is.

2022. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Vannak fotósok, akik csinálnak neked tinder portfóliót.


Pár tízezer.

2022. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De minek, az a kérdés?


Behúznak jobbra, utána úgyis beszélgetni kell. Azt tanuld meg youtube videókról?


Utána találkozni. Ott meg fogadj fel egy stylistot?


Tehát érted, előbb-utóbb kijön, hogy Lajos vagy, egy átlagos férfi

2022. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: azzal már nincs gond, ha megvan a match akkor hamar eljutunk a randiig, és ott is jó társaság vagyok (legalábbis szoktak kérni második randit), csak a match eleve nehezen jön össze olyannal akivel szeretném...
2022. szept. 4. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, de nem is érdemes.

Egy átlagos lányt is 100-200-an húznak jobbra.

2022. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a match eleve nehezen jön össze olyannal akivel szeretném...


Csak azok közül húzz jobbra valakit, amik már téged jobbra húztak. És már meg is lesz a match.

2022. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy sablono de akkor tudsz kitunni es nem feltunoskodo majomma valni ha onmagad mutatod. Probalj meg eljarni esemenyekre ahol jol erzed magad es kelek is keszulnek es valogass azokboly plusz baratokat is megkerhetsz pl fotozzanak le osszejovetel, tarsasjatek stb kozben plusz 1-2 profi foto is belefer
2022. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!