Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha reménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha reménytelenül tetszik valaki?

Figyelt kérdés
Van egy lány tavaly óta tetszik egyszer találkoztunk idén aztán ugye jön a csak barátok vagyunk de amúgy meg mindig húz valamivel pl majdnem félmeztelen képet is küldött meg összeakart hozni a kolléganőjével aztán meg kérdezősködött mi,hogy meg még egyszer kémkedett is utánunk.Most meg megint ez a lelki társak vagyunk meg barátok bár nekem a barátság nem ez azt ki kell érdemelni és a barát jóban rosszban ott van az ember mellett.Gondolom szórakozik de miért pont velem?Tőlem kérdezgeti kivel feküdjön le meg írja,hogy milyen régen nem szexelt már ki van éhezve,stb... Miért nem mással szórakozik miért azzal akinek tetszene más normális?Mert mindig arról panaszkodik,hogy a nem normálisak találják meg.Azért egy felnőtt embertől több észt várnék.

2022. szept. 3. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom szórakozik de miért pont velem?"


Kérlek szépen, azért, mert te ezt hagyod neki (értsd: nem küldöd el a redvába, nem illeted őt, illetve a húzásait cifrábbnál cifrább jelzőkkel, és főleg: nem szakítod meg vele a kapcsolatot).

2022. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Neked lehetne több eszed, h nem hagyod h hülyítsen.

N 30

2022. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Musztafa Kebab ***** válasza:
25%
Nem kellesz neki, mint férfi az már tuti. Barátként tekint rád, de te meg többet akarsz tőle. Amúgy barát definíciója: az az ember, akit bírok, de a külseje nem elég vonzó számomra.
2022. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el! Azért, mert 18 elmúltatok nem lettetek felnőttek.

Ha idén 1x találkoztatok, nagyon nem kellene a nemi életetekről beszélgetni, idegenek vagytok, ne írogass neki, akkor nem fog hülyeségekkel traktálni. A barátság nem ilyen!

2022. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3/


Hát nekem a barát nem azt jelenti hanem,hogy segítünk egymásnak,meg találkozunk számíthatunk egymásra nekem aki keveri a barát fogalmát a haverral az nem barát.Szóval személyes találkozás nélkül és minden más mellőzése nélkül csak ismerős vagy max haver.

2022. szept. 3. 22:38
 6/18 A kérdező kommentje:

4/


Volt már párszor,hogy nem írtam volt pár hónapig is aztán mindig ő bukkan fel.

2022. szept. 3. 22:39
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha csak barátok vagytok, akkor nincs meg a kémia és tényleg csak barátként tekint rád.


Saját példát tudok felhozni, hogy van egy kollégám, aki irányába egészen addig volt kölcsönös a kémiám, amíg volt alkalmunk ruhástól közelebb kerülni egymáshoz. Viszont akkor "megcsapott" a bőre illata és minden fizikai vonzalmam elillant. Nem tudom ezt megmagyarázni, de valami nem tetszett az orromnak.


Mit tegyél? Vagy legyél te is csak a

egy barátja vagy pedig felejtsd el minden téren.

2022. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7/


Hát egy rövid találkozásból nem is sok kémia lesz

2022. szept. 3. 22:58
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#6: "Volt már párszor,hogy nem írtam volt pár hónapig is aztán mindig ő bukkan fel."


Megmondod neki, hogy ne keressen többet (de miért? - mert nem akarok veled többé semmilyen kapcsolatot), probléma megoldva.

2022. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy találkozó után a legtöbb esetbe az emberek már tudják, h van e kémia vagy nincs.

Az észt inkább hagyjuk, mert hagyod madad. Igniráld teljesen és kész.

Messze van ő havertól is.

N 30

2022. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!