Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki tetszik. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki tetszik. Ez reménytelen eset? Lehetne nála mégis esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki tetszik, MSN-en csomót beszéltünk és mondta, hogy jó fej vagyok. Mondtam neki, hogy csütörtökön hazamehetnénk együtt, azt mondta oké. Kérdeztem van-e pasija, azt mondta nincs. És azt is, hogy járna velem, viszont neki a szőke és a világosbarna hajú fiúk jönnek be. Nekem meg sötétbarna hajam van... Lehetne nála mégis esélyem? Ja és mondtam neki, hogy adjon puszit mert jó jegyet szereztem és azt mondta oké. De most teljesen össze vagyok zavarodva.

F/14


2009. máj. 30. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

... Persze, hoyg tetszel neki. Igen, ez biztos.

A lányok néha tesztelnek, elég tökös vagy-e, hogy tovább menj, ne ijedj meg az ilyenektől. :)

2009. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hajszín tök mindegy, nekem is a szőkék tetszenek, mégis eddig barnákkal jártam. Teljesen mindegy.

Ha azt mondta járna veled az elég egyértelmű, nem??:D

2009. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak kíváncsi volt mit szólsz a hajdologhoz, de bejössz neki
2009. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :D
2009. máj. 31. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!