Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha párotok ismerkedne valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párotok ismerkedne valakivel kirúgnátok? Ráírt valaki. Állítólag csak kíváncsiságból írt vissza neki. Azt írta neki pl hogy nincs senkije.

Figyelt kérdés
2022. szept. 17. 12:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Tehát téged tagadott le a párod? Én azonnal kirúgnám.
2022. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

"Azt írta neki pl hogy nincs senkije."


Ez nálam azonnali szakítóok lenne.

2022. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Ha kapcsolatban vagyok és az tényleg egy jól működő kapcsolat, ott fel sem merül, hogy csak úgy kíváncsiságból elkezdjek ismerkedni valakivel, pláne nem írom azt, hogy nincs senkim.
2022. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ki. Ezek alapján feltételezném, hogy kíváncsiságból találkozna, és dugna is bárkivel, aki szembejön.
2022. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem hogy csak kíváncsiságból írt vissza. Tudta hogy csak átverés (ráírt egy nő). Meg hogy nagyon sajnálja,hülye volt. Nem tudja miért csinálta.
2022. szept. 17. 12:18
 6/34 A kérdező kommentje:
Meg hogy szeret, nem találkozott volna vele. Megadta a telefonszámát is...
2022. szept. 17. 12:19
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérdés egyáltalán? Persze, hogy kidobnám.
2022. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Hülyére vesz téged, hazudozik. Abszolút nem bíznék már benne akárhogy könyörögne.
2022. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%

Én nem rúgnám ki, egyből. Megvárnám, hogy mi sül ki belőle. Kicsit jobban rajtatartanám a szemem, "esélyt adnék" neki, hogy félrelépjen, de közben szépen fű alatt bizonyítékokat gyűjtenék róla, hogy kivel mikor és hol van.

Majd, amikor már konkrét bizonyítékaim is lennének hogy megcsal, akkor megvárnám a legközelebbi rokonlátogatást és közmegalázásnak tenném ki. A szokásos nyaralási képek/videók helyett, egészen véletlenül felvillannának a pikáns felvételek. 🤭

2022. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Először nem vallotta be, letagadta. Később bevallotta de nem pont úgy ahogy volt. Mert hogy szégyelli,fél. Megbánta, soha többé nem fordul elő azt mondta.
2022. szept. 17. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!