Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátkozni akar vagy komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inspector callahan kérdése:

Barátkozni akar vagy komolyabban érdekelhetem?

Figyelt kérdés

Két hete ismertem meg egy lányt, aki egy másik egyetemről jött át mihozzánk. Elsőre is nagyon szimpatikus volt, aznap írt névnapom alkalmából egy e-mailt, majd azóta is többször beszélgettünk, és -tudom, hogy hülyén hangzik-, de olyan mintha már régóta ismernénk egymást és jóban lennénk. Múltkor előadáson ülve minden előzmény nélkül mosolyogva megkérdezte, hogy van-e barátnőm, majd a nemleges válaszomra hümmögött, hogy hát igen, egyszer mindenki megtalálja a társát, majd elmesélte, hogy ő hogyan jött össze a jelenlegi barátjával. Nem tudom, hogy csak azért ilyen nyitott, mert barátokat akar szerezni, és beilleszkedni nálunk, vagy komolyabban érdeklem. Zavar, hogy jelen pillanatban nem egyedülálló, amit az is tetéz, hogy nem vagyok tapasztalt a csajozás terén, azaz még sosem volt barátnőm. (Neki is ez az első kapcsolata amiben van, kb. egy éve tart.) Ő nagyon tetszik, de nem tudom, hogy mit tegyek, hogy derítsem ki a szándékait? Elriasztani nem szeretném.


Ő 21/L, én 21/F


2010. szept. 26. 01:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van, szerintem arról van szó hogy ő könnyen barátkozós típus. Viszont ha tényleg nagyon bejön a csaj, akkor barátkozz vele, és imádkozz hogy hamar vége legyen a kapcsolatának, és majd te ott leszel hogy megvigasztald stb. Tudom, ez nagyon gonoszul hangzik, de az vesse rám az első követ aki nem gondolt még efféléket. Ugyeugye? :)

Viszont. Amíg barátja van, ne kezd el vele kavarni, ne rondíts bele a kapcsolatába. Amíg csávója van, addig csak haverkodás.

2010. szept. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!