Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most érdekelhetem őt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most érdekelhetem őt, vagy valamit nagyon félreértettem?

Figyelt kérdés
Egy évfolyamra járunk, hetente pár órán együtt vagyunk. Néhány hete észrevettem, hogy gyakran néz engem óra közben, mikor odanéztem, akkor általában elfordult. Kb. ennyi ideje mindig előre köszön, a szemembe nézve, a folyosón. Múlt órán viszont teljesen feltűnően nem ült mellém, habár ott is volt üres hely, hanem egy helyet kihagyott. Egész órán feltűnően nem nézett rám. Amúgy visszafogott fiú, lehet h csak zavarban van?
2010. dec. 4. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet...
2010. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jajj:D azt elfelejtettem odaírni h 17/L
2010. dec. 4. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:

A korod és a nemed ennél a kérdésnél nem oszt nem szoroz...


Félénk a fiú és nem mert melléd ülni, hogy ne érezd olyan intenzíven, hogy beszart...

2010. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem jössz be neki
2010. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Válaszolni nem tudok a kérdésedre, de talán segíthetek a történetemmel.

Volt egy lány, aki első pillanatban elvarázsolt. Félénk gyerek voltam, ezért ha úgy véltem, hogy lelepleződnek az érzéseim, akkor közönyösen viselkedtem. Annyira jól csináltam ezt, hogy egyik haverom már majdnem 25 éve kérdezi, de nem tudja, hogy kibe voltam szerelmes a suliban.

Felnőttem, de több kapcsolat után sem tudtam elfelejteni ezt a lányt. Megkerestem, találkoztunk, beszélgettünk, elmondtam. Ledöbbent. Nem is sejtette.

Ha megkérdezte volna a barátnője a haveromat, akkor sem tudott volna mit mondani.

Persze az is lehet, hogy nem érdekled, de csak úgy tudhatod meg a választ, ha rákérdezel. Találj ki (vagy találjatok ki) olyan programot, ahová elhívhatod. Ez most nem nehéz.

2010. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokért:D
2010. dec. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!