Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez lesz a harmadik "randink"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lesz a harmadik "randink". még mindig ugyanugy parázok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.17 vagyok és 2 hónapja meg ismertem egy lányt akivel először csak MSN en utána meg élőben is találkoztunk. én ugylátom hogy nagyon jól elvagyunk együtt. beszéltünk is arrol hogy milyen lenne ha öszejönnénk de valamiért amikor meglátom mindent elfelejtek... és olyan leszek mint 1 tudattalan idióta... nemtudok így öszejönni vele:S van valami tipp/5tlet hogy mit csináljak?:/ (moziba megyünk kövire|valami romantikus cuccra...)
2010. szept. 26. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
fogd a kezét :)
2010. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj!Ez már a harmadik!

Ez valahol aranyos is,de ne az "előzőleg begyakorolt" beszélgetést akard összehozni.Ha neked nem megy,beszéltesd őt.Kérdezz,érdeklődj!

Fel fogsz oldódni ha jobban megismered.

2010. szept. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nemfogok:( épp ez az 1ik probléma hogy szerintem sehol nemtudok normálisan feloldódni mert így szoktam meg... az érzelmeimet nem mutetom ki és ezt sem tudom hogy miért:(
2010. szept. 26. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mutatod ki az érzelmeidet, pár hónappal később már örülhetsz, hogy egyáltalán együtt vagytok. Hidd el, a lányok szeretik, ha ki mered mutatni az érzelmeidet, meg mersz róluk beszélni, természetesen értelmes keretek között. Ha nem beszélsz róluk, bele fog unni. Nyilván a szüleid sem beszélnek ilyen dolgokról, ezért alakult ki benned is ez a gátlás. Viszont hidd el, sokkal jobb és könnyebb úgy élni, ha ez a gát leomlik előtted.
2010. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én elhiszem hogy jobb...

de hogyan változtassak ezen?

2010. szept. 26. 08:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért parázol, mert tetszik, akarod be vagy rá indulva. Próbálj először barátként tekinteni rá, akkor kevésbé fogsz görcsölni. Ez persze nem zárja ki, hogy járjatok majd, de így könnyebben feloldódsz a társaságában.
2010. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!