Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A harmadik randin atjott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik randin atjott filmet nezni. Szex lett belole. Szerintetek elrontottam vagy ok a dolog?

Figyelt kérdés

Egy ev szunet utan keresett meg ujra, Kanadaban volt, es eskudozott, hogy nem birt elfelejteni stb.Mielott elment egyszer randiztunk csak.

Most a harmadik randin eljott hozzam, kb 6 orat toltott itt. 2 oras szex lett a vege, aztan meg beszelgettunk vagy harom orat mindenfelerol. Azt mondta szeretne velem komoly kapcsolatot, szeretne, ha egyutt vennenk ki a szabadsagunkat januarban es utazzunk el egyutt valahova. Eltervezgette, hogy a kovetkezo ket hetbenmit csinaljunk. Es meg azt is mondta, hogy megunnepelhetnenk a szulinapomat megint. Juliusban volt. De szeretne nekem valami ajandekot venni. Meg azt is mondta, hogy tudja, hogy milyen idetlenul hangzik, de ugy erzi, hogy nagyon kedvel es belem is szeretett. Ilyesmik.

Az a problemam, hogy mar eleg sokat csalodtam a pasikban, es eleg hihetetlennek tunik, hogy valaki igy hirtelen fellangoljon irantam, hacsak nem szexet akar. Szoval ti, hogy latjatok? Letezik, hogy egy srac csak igy beleszeret valakibe, vagy csak a szex miatt mondja, mert tudja, hogy a csajok ezt szeretik hallani.


2011. okt. 8. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. A mostani barátommal én is 3. randin feküdtem le - így jött össze - és 9 hónapja együtt vagyunk.

2. Ha elment külföldre, és még egy év után is érdekled, valószínű, hogy tényleg érdekled.

De ha mégsem, az hamar kiderül, márpedig, hogy nem váltja be ezt a rengeteg ígéretét a programokra, és nem foglalkozik veled a későbbiekben, max csak a szex.

De azért ne a csalódások alapján írd le őt, hátha tényleg komolyan akar veled járni. Csak ne legyél naiv. :)

Én azért remélem jól meglesztek!

20L

2011. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DiMalto ***** válasza:
39%
szerintem elég kamu gyanus az ilyen örült nagy fellángolás (F)
2011. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
...és boldogan éltek amíg meg nem haltak...
2011. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ok, en is igy gondoltam, koszi.
2011. okt. 8. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
itt vmi bonyodalom lesz!!!ez nem ijen egyszerü...-.-
2011. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát lehet, hogy most öis ugy érzi, hogy tényleg szeret, de mivel fellángolásnak tünik ezért nemhiszem, hogy stabil lenne hisz a fellángolás elmúlik .
2011. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aaaaa, en csak azt szeretnem, hogy vegre tenyleg szeressen valaki, de ugy latszik erre nincs esely. Csak a szexre:(
2011. okt. 8. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
ne találgatózz.
2011. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha ez érdekel, az én barátom is hasonló beállítottságú, romantikus típus a srác, ennyi.

amit azt előttem is írta vki, ha egy év után is érdekled, annak oka van. és így nem valószínű h csak fellángolás.

2011. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ok, nem fellangolas volt, az mar biztos. Meg az se. Csak dugni akart egyet, es keznel voltam. UTALOM, HOGY AHANYSZOR MEGTETSZIK EGY PASI, MINDIG CSAK DUDNI AKARNAK, ES SEMMI TOBB!

Pasik, csak azt mondjatok meg, hogy mire jo annyi mindent igergetni??? Csak azert, hogy p@nahoz jussatok? Ez annyira elveszi a kedvem az elettol is. :(

2011. okt. 12. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!