Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira ilyen outfit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira ilyen outfit? Férfiak,nektek tetszene?

Figyelt kérdés

[link]


Erről az összeállításról lenne szó. Az alkatom hasonló mint a képen szereplő lányé. Csizma, harisnya, szoknya az ilyen, a felsőmnek kicsit másabb a szabása.


Hétköznapokon is hordok szoknyát csak egy kicsit hosszabbakat, valamint a harisnya is egy kicsit extrább(legalábbis számomra) ezért kérdezem.

Minden véleményt szívesen fogadok!


22/L



2022. szept. 19. 21:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
El is felejtettem megemlíteni:cukrászda a terv!:)
2022. szept. 19. 21:57
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Az száz hogy akarni fog, sajnos a 10men belül álló összes férfi is. Ha nem valami csöndes helyre mentek, szerintem túl szexi.
2022. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Képeken szeretem az ilyen szetteket a valószínűtlenül hosszú lábú lányokon, de cukrászda randihoz szerintem is sok, a felső túl kivágott, a szoknya meg túl rövid. Én visszafogottabban nyomnám az első randit.
2022. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem kicsit diszkós, de ha komolyak a szándékaid, akkor miért ne?! 😉
2022. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
84%
Szerintem nagyon jó összeálítás
2022. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Csini, de nem első randira. Oda túl kihívó.
2022. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%

A harisnya tré, ízléstelen bóvli, lerontja az egészet. A többi teljesen normálisan szexi, csinos fiatal lányos cucc. A csizma okés, olyan csajos, egy tűsarkú kihívóbb lenne, ez viszont jelzi a fiatalos lazaságot. A táska ronda és otromba, kis vállraakasztható jobb lenne.

42N

2022. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%

Egyértelműen könnyű nőcskének látszol. Vagy a szoknya legyen hosszabb vagy a felso takarjon tobbet

Ebben megdugnak majd elhagynak

2022. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

Én is szeretek ilyeneket hordani, pont ilyen alakom van, de szerintem első randira nem venném fel. Pont azért, hogy ne csak azt nézze, hogy mennyire csinibaba vagyok, vagy a testemet.

Bárhogy is szépítjük, ilyen outfit-nél az kerül előtérbe.

2022. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

9-es vagyok.

Szerintem egy sima harisnyával + egy hosszabb csizmával még hordható is lenne. Sima fekete, vagy bőrszínű nejlonharisnya és egy hosszú csizma. :)

2022. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!