Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A látványtól meggondolhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A látványtól meggondolhatja amgát?

Figyelt kérdés
kicsit buta kérdés, de annyira akarom ezt, hogy minden hülyeség eszembe jutt. 5 hete ismerkedek egy sráccal neten. egész nap írunk egymásnak, naponta telefonálunk meg este 3-4 órát videozzunk. nagoyn sok midnent tudunk egymásról már. sajnos személyes találkozásra még nem került sor, az most lesz hétvégén. nagoyn izgulok. idáig nagon csinos, vékony lány barátnői voltak. én mollett vagyok. nyílván lát videón az arcom, látja a fbon a képeket...de élőben mégis más egy ember. mi van ha nem erre számított? annyira szeret velem besézlgetni, meg fordítva is. ha nem így lenne, nem jelentkezne ennyit. mondta, hogy annyira imádja a személyiségemet meg a szemem és a szám. megnevetetjük egymást, elmondunk minden kínunkat egymásnak. nagoyn közel kerültünk egmyáshoz így telefonon, videón keresztűl. nagyon félek a találkozástól , hogy mégse jövök be neki :/ hogy tudnám leküzdeni ezt? olyan "jól nevelt", hogy szerintem nem is mondaná meg ha nem testzenék neki. lehet túl agyalom...de létezik olyan, hogy annyira megfog egy nő, hogy a pár plusz kiló nem számít?
máj. 22. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Párom túl van 25 nőn kb, kiélte magát, volt neki mindenféle. Nem a külsőt nézte mindig. Persze, volt olyan is, de egyébként én is kövér vagyok és mégis együtt vagyunk. Volt tényleg attraktív nője. De az csak egy dolog. Belül kell főleg rendben lenned.
máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha latott videon és tetszel gondolom csak nincs gond. Maximum direkt állj fel előtte videoban hogy lasson teged teljesen, és nézd meg inkabb most hogy reagál, ha a plusz kiloktol félsz.
máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
67%
Ettől a hejesíràstól dobtam volna el magam, de menten.
máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Látott rólad egész alakos képet, tudja, hogy molett vagy?

Ha a válasz nem akkor lehet csak egyszer fogtok randizni és nem tuti, hogy az alakod miatt hanem azért mert titkoltad hogyan nézel ki és titoknak, hazugságnak fogja venni.

máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Na ez az, amit sohasem értettem. Hogy esténként 3-4 órát videózol valakivel, és gondolatban már tisztára beleszeretsz, miközben személyesen még sohasem találkoztál vele.

Kérdező, benne van a pakliban egy pofára esés. És nem is csak arra gondolok, hogy ő téged nem feltétlen talál vonzónak, hanem hogy te őt sem feltétlen.

máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 örülök hogy kifogtad a lényeget, nem magyarországon nőttem fel, külföldön tanultam írni olvasni. amgyarul csak 5-6 éve tudok
máj. 22. 20:47
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 nem szerettem bele, dehogy is. csak jó vele és egy esélyt szeretnék adni az ismerkedésnek...ennyi az egész
máj. 22. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Nyugi, majd nekem kellesz ha neki nem🙂
máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De tudja hogy molett vagy, látta az alkatodat?
máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tul jo otlet sokaig huzni a szemelyes talakozot, mert a netes kapcsolat sok mindent elrejt es a jo beszelgetesek miatt egy nagyon magas elvaras alakul ki a masik irant, amit nehez megugrani. Az emberi elme ilyen, a hianyzo reszeket pozitiv dolgokkal tolti ki, es ahhoz kepest minden mas csalodas.
máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!