Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdtem vele, de nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem vele, de nekem semmit nem jelentett?

Figyelt kérdés

1 hét folyamatos találkozgatás után lefeküdtem egy sráccal, de nekem semmit nem jelentett. Igazából ezt csúnya lesz kimondani, de búfelejtőnek pont jó volt, mert másvalaki eléggé összetörte a szívem. Azóta ez a srác (akivel lefeküdtem) folyamatosan írogat, egyértemű hogy többet szeretne. Egyébként ő nagyon kedves, aranyos, de sajnos nem az esetem, viszont megbántani sem szeretném, mert tényleg jóember, csak sajnos részemről nincs meg a kémia. Párkapcsolatban esélytelen, hogy felvállaljam, meg úgy barátok előtt sem szívesen. Akiről szó van ugrik minden kívánságomra, a tenyéren hordozna, szóval nem elképzelhetetlen hogy elkezdett érezni irántam.

Hogyan kéne ezt a helyzetet kezeljem? Barátként nagyon szívesen elfogadnám, néha több is lehetne köztünk, de párkapcsolat tuti nem.



2022. szept. 23. 02:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

Ha már ekkora bunkó voltál, az egyetlen amivel helyre tudod hozni, ha elmondod neki az igazat, hogy kihasználtad, leszrtad, hogy egy érző ember és használtad, mint egy használati tárgyat, doboz fagyit és Netflixet, hogy ne unatkozz. Megérdemli, hogy tudja, hogy mennyire szrul választott, hogy legközelebb ne kövesse el ezt a hibát. Barátságot ne ajánlj fel, fingod nincs mi az, törődni egy másik ember érzéseivel.


Ha az élet igazsgágos, legközelebb te jársz így.

2022. szept. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy ha nem az eseted, hogy tudtál vele szexelni.


Nem fontos a külső?

2022. szept. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%

#1: "és használtad, mint egy használati tárgyat, doboz fagyit és Netflixet, hogy ne unatkozz."


A szexkapcsolat nem tök ugyanez, csak kölcsönösen?

2022. szept. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
3. Nagy különbség, hogy a határok tisztázva vannak-e vagy sem. Itt érzelmekről beszél a másik fél részéről és nulla határhúzásról. Nyilvánvaló, hogy nem beszélte meg vele.
2022. szept. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem simán adhatnál a dolognak egy esélyt. Sokkal jobb egy olyan kapcsolat, ahol a fiú odavan érted, és lehozza a csillagokat, mint ahol lehazudja, hogy szexre tudjon használni, de csak te vagy szerelmes.
2022. szept. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

#5 Mi ez az ostoba "tanács"? Nem akar semmit tőle, kihasználta, leszrja. Mi az, hogy adjon neki esélyt? Mintha egy szánni való pincsi lenne a másik.


Szexelt egyet, húzzon szépen a fenébe. Ha már ekkora alja ember, adja meg a lehetőséget a gyereknek egy értelmes kapcsolatra, nem ilyen hulladékra.

2022. szept. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
r|banc
2022. szept. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

#6:

Itt a szánnivaló pincsi inka kérdező, és boritékolható, hogy jön egy szépfiú megint, aki összetöri a szívét, megint. Aztán ott fogja a fejét verni a falba, hogy miért nem tudott okosan választani.

Ez a fiú meg szerelmes, és egyáltalán nem fogja akkora jótéteménynek érezni, hogy ha most szakít vele, pedig eddig neki eddig minden jó volt.

Valószínűleg a kérdező legnagyobb baja az a sráccal, hogy úúúristeeen, mit fognak szólni. Ez pedig egy remek élettapasztalat is lenne számára. Gyakorlatilag mindenki telibefhossa, hogy néz ki a pasija, senkit se érdekel.

Viszont biztos, hogy a kérdező részéről is van vonzalom, mert egy hónapja csak találkozgatnak, és csak lefeküdt vele. De magának se akarja bevallani.


Az meg csak az én személyes tapasztalatom, hogy életem legjobb kapcsolata indult hasonlóan. Először csak barátok voltunk, de rájöttem, hogy nagyszerű ember, és fülig szerelmes. Kislépésekkel, finoman próbálkozott. Mire észbekaptam, már beleszerettem. Aztán meg kettőt pislogtam, és a férjem lett.

Ő még mindig udvarol és a tenyerén hordoz. A mai napig minden nap elmondja, hogy szeret és milyen szép vagyok. Másra meg már egy hónap után tojik a szépfiú, aztán lehet kiirni a kérdéseket szép sorra a gyakorira. :D

2022. szept. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hitegesd tovább, hanem végre mondd el amit gondolsz.
2022. szept. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Van ilyen. Én is futottam bele ilyen helyzetbe, csak ott én voltam a nő és engem hitegettek. Igaza van a többieknek. Mondd el neki az igazat! Nem fog jól esni a másiknak, de inkább ez, mint az , hogy hónapokig fusson utánad úgy, hogy semmi esélye. Az első egy gerinces módja a búcsúnak, a második meg aljas. Ha meg nem érti meg a helyzetet később sem, akkor durvábban küld el. Akkor sajnos kerek-perec el kell mondani. Nálam is volt ilyen. Nem hittem el amíg bele nem mondta konkrétan a szemembe. Addig teperte mint, egy kutya.
2022. szept. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!